Заказы на доработку 1С (сервис удаленной работы)

Хранилище

База знаний
Бесплатные отчеты, обработки, конфигурации, внешние компоненты для 1С Статьи, описание работы, методики по работе с 1С

Здравствуйте, гость ( Вход | Зарегистрироваться )



> распределение прямых производственных затрат на несколько номенклатурных групп 2 страниц V  < 1 2          
Елена Коцубанова Подменю пользователя
сообщение 28.03.12, 10:22
Сообщение #21

Молчаливый
*
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Из: г.Красноармейск
Спасибо сказали: 0 раз
Рейтинг: 0

Ура! Получилось! Спасибо огромное!

 ! 

Правила п.13
 


Сообщение отредактировал MATEVI - 28.03.12, 10:31

MATEVI Подменю пользователя
сообщение 28.03.12, 10:31
Сообщение #22

Отдыхающий
Иконка группы
Ветеран троянской войныМодератору Про1С (за заслуги в 2011 году)
Группа: Местный
Сообщений: 2201
Из: Одесса
Спасибо сказали: 958 раз
Рейтинг: 0

Для спасибо есть кнопка!

Егор Динин Подменю пользователя
сообщение 28.03.12, 22:27
Сообщение #23

Почти крутой
Иконка группы
Группа: Местный
Сообщений: 1454
Из: Киев
Спасибо сказали: 548 раз
Рейтинг: 0

Как вариант можно распределять по номенклатурным группам согласно заданным коэффициентам:

Результат проведения:


Сообщение отредактировал Vofka - 29.03.12, 8:36
Причина редактирования: Правила, п. 11.

Спасибо сказали: Елена Коцубанова,

Tigra Tigrovna Подменю пользователя
сообщение 30.03.12, 10:17
Сообщение #24

Молчаливый
*
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Спасибо сказали: 0 раз
Рейтинг: 0

Добрый день.
Тоже мучалась вопросом - как правильно внести настройки, для адекватного отнесения зарплаты производственников на прямые производственные затраты.
Благодаря обсуждению в этой теме у меня получилось достичь некоторого результата. Но я не решила проблему на 100%.

Предыстория - перелопатив нормативно-правовую базу я пытаюсь правильно сформировать декларацию по налогу на Прибыль за 2011год (а точнее за период 01.04.11 - 31.12.11).
Вот с чем я мучаюсь - программа вообще не заносит расходы на зарплату производственников в деку. Я хочу видесть сумму зарплаты в строке 05.1.2 приложения СВ, а сумму взносов на эту зарплату в строке 05.1.11 или 05.1.12 (затрудняюсь в правильности выбора).

В свое время, перед сдачей деки я вносила данные в ручную... но ведь это не правильно!
Раз ведется автоматизированный учет, то не следует полностью перепроверять работу программы.
Понятно, программа работает так, как её настроили.
Вот я и обращаюсь с просьбой о помощи...

capitoshko Подменю пользователя
сообщение 11.04.12, 11:53
Сообщение #25

Говорящий
***
Группа: Пользователи
Сообщений: 65
Спасибо сказали: 6 раз
Рейтинг: 0

в додаток - думаю, що мова йде про спосіб калькулювання продукції. Якщо працівник на лінії одночасно працює з 3-ма видами продукції, тоді суму оплати праці, яку він отримує за відпрацьовані години необхідно розподіляти між видами продукції відповідно до вибраної бази розподілу, отже це є непрямі витрати на оплату праці. якщо людині будуть платити за опрацьовані одиниці продукції, тоді можна точно ідентифікавути кількість опрацьованої продукції - а отже віднести витрати на оплату праці прямо до собівартості конкретної виготовленої одиниці.

Цікаво як логіст буде рахувати оплату праці робітника, який на станку виготовляє 5 видів продукціїї? wink.gif

невірно стверджувати - хто заважає рахувати кількість витраченого часу на той чи інший вид продукції - вигода від такого підрахунку не перекриває витрати на його здійснення. Саме тому розрахунок собівартос іпродукції є впринципі перерозподілом витрат і в пеевному допущенні є умовним розрахунком, в якому ми нехтуємо точністю. це як дельта у вимірювальних пристроях.

в даному випадку потрібно ще й керуватись методичними рекомендаціями з розрахунку собівартості продукції.

sasha007 Подменю пользователя
сообщение 11.04.12, 14:11
Сообщение #26

Оратор
Иконка группы
Группа: Местный
Сообщений: 284
Спасибо сказали: 86 раз
Рейтинг: 0

Цитата(capitoshko @ 11.04.12, 12:53) *
невірно стверджувати - хто заважає рахувати кількість витраченого часу на той чи інший вид продукції - вигода від такого підрахунку не перекриває витрати на його здійснення. Саме тому розрахунок собівартос іпродукції є впринципі перерозподілом витрат і в пеевному допущенні є умовним розрахунком, в якому ми нехтуємо точністю. це як дельта у вимірювальних пристроях.

в даному випадку потрібно ще й керуватись методичними рекомендаціями з розрахунку собівартості продукції.


Цитата(capitoshko @ 11.04.12, 12:53) *
суму оплати праці, яку він отримує за відпрацьовані години необхідно розподіляти між видами продукції відповідно до вибраної бази розподілу, отже це є непрямі витрати на оплату праці


За способом перенесення вартості на продукцію витрати розподіляються на прямі або не прямі.
Прямі витрати - це витрати які можуть бути віднесені безпосередньо до певного об'єкта витрат економічно можливим шляхом (способом).
Ви ж не будете заперечувати що розподіл окладу працівника виробництва між багатьма замовленнями (номенклатурою готової продукцієї) це і є "економічно можливий шлях" ?
Тепер про вартість і складність такого розподілу.
В ПУБі 7.7 в мене 150 замовлень в місяць, а в кожному замовленні по 3-5 найменувань номенклатури. Ситуація з з/п подібна: всі на окладах і зрозуміло що ніхто не фіксував точно час роботи над кожним замовленням та ще й в розрізі номенклатури. Затрати на з/п збираються на 231, а потім розподілялись між замовленнями та номенклатурою в визначеній пропорції доком "Розподілення затрат по нормах". Час створення цього документу і його проведення - 60 секунд. Витрати на здійснення такого розрахунку наближаються до "0".
Для невиличких виробничих підприємств стандартна 8 "Бухгалтерії" це просто біда. Грошей на доробку - немає, купити 8 УПП і впровадити теж немає. От і мучаємося. Придумуємо як виконати такі розподіли. Найпрстіше всю зарплату збирати на 91. Але ж це не зовсім вірно.

Як визначити прямі (231) непрямі (91) витрати:
1. Прямі
робітник=праця на виробництві=готова продукція
2. Не прямі
начальник цеху/нормувальник/комірник цеху = управління робітниками які виготовляють продукцію=робітник=готова продукція

В 2 прикладі начальник цеху безпосередньо не ріже м’ясо курки і не прикладає свою силу/роботу до продукції, а опосередковано через управління робітниками приймає участь у виробництві. Оце я розумію непрямі витрати. Тому що не існує "економічно можливого шляху" для достовірного визначення ким начальник цеху більше керував: Пупкіним чи Рупкіним.
А можливо Губкін взагалі все розумів з першого погляду і ним не керували. А робітник Трубкін на очі не потрапляв цілий місяць.
І тим більше не існує можливості визначити як його керування відобразилося на конкретній одиниці готової продукції.

Сообщение отредактировал sasha007 - 11.04.12, 14:30


Signature
Пользователь:
1С 8.2. "Бухгалтерія для України", "ЗУП".
1С 7.7. "ПУБ", "ЗиК".

capitoshko Подменю пользователя
сообщение 11.04.12, 16:14
Сообщение #27

Говорящий
***
Группа: Пользователи
Сообщений: 65
Спасибо сказали: 6 раз
Рейтинг: 0

Саша, те. що ви описали - це механізм розподілу і я згідний з ним. це зовсім не помилково визначати собівартість таким чином. Власне конфігурація УВП і підтримує такий механізм - витрати, які накопичуюються на рахунку 23 також модуть бути непрямими
З методичної точки зору - витрати основних працівників мають включатись до складу витрат, які обліковуються на рахунку 231. Однак великою помилкою з їх віднесенням до складу загальновиробничих витрат не бачу - все одно буде здійснювати розподіл цих ватрат в межах цеху відносно визначеної бази розподілу.

Kisa Alisa Подменю пользователя
сообщение 10.05.12, 15:08
Сообщение #28

Общительный
**
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Спасибо сказали: 0 раз
Рейтинг: 0

Цитата(Елена Коцубанова @ 28.03.12, 11:22) *
Ура! Получилось! Спасибо огромное!

Поделитесь, пожалуйста, рецептом счастья help.gif
А то мои 7 номенклатурных групп доведут меня до греха...

Сообщение отредактировал logist - 10.05.12, 15:29


Signature
Ставьте перед собой большие цели - по ним тяжелее промазать!

Не нашли ответа на свой вопрос?
Зарегистрируйтесь и задайте новый вопрос.


2 страниц V  < 1 2
Ответить Новая тема
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 10.06.24, 14:04
1С Предприятие 8.3, 1С Предприятие 8.2, 1С Предприятие 8.1, 1С Предприятие 8.0, 1С Предприятие 7.7, Литература 1С, Общие вопросы по администрированию 1С, Методическая поддержка 1С - всё в одном месте: на Украинском 1С форуме!