Заказы на доработку 1С (сервис удаленной работы)

Хранилище

База знаний
Бесплатные отчеты, обработки, конфигурации, внешние компоненты для 1С Статьи, описание работы, методики по работе с 1С

Здравствуйте, гость ( Вход | Зарегистрироваться )> Штрихкоди термо- влаго- витривалі , На чому друкувати чи чим замінити?          
vbi Подменю пользователя
сообщение 04.06.24, 16:22
Сообщение #1

Оратор
Иконка группы
Группа: Местный
Сообщений: 374
Из: Украина, Луцк
Спасибо сказали: 72 раз
Рейтинг: 64.3

Доброго дня! Є необхідність продукцію яка в ящиках (деревина) обліковувати кожен ящик. Ці ящики стоять на вулиці під дощем, потім сушаться масово в спеціальній камері сушки (до 200 градусів). далі ідуть на склад готової продукції. Задача відслідковувати кожен ящик скільки стояв після виготовлення, скільки ждав камеру сушки, скільки там сушився і скільки лежав на складі готової продукції. Для цього є ідея помістити штрихкод ящика і сканувати за допомогою ТСД на кожному етапі на початку і вкінці етапу. Але проблема в тому що етикетки зі штрихкодами не витримають температуру в 200 градусів і вологу від дощу. Ще думав про RFID мітки але вони досить дорогі і насче теж не витримують температуру. Чим можна замінити ШК чи може на чому друкувати щоб не боявся температуру і вологу?


Signature
Впроваджую, супроводжую

Не нашли ответа на свой вопрос?
Зарегистрируйтесь и задайте новый вопрос.


Ответить Новая тема
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 14.06.24, 7:48
1С Предприятие 8.3, 1С Предприятие 8.2, 1С Предприятие 8.1, 1С Предприятие 8.0, 1С Предприятие 7.7, Литература 1С, Общие вопросы по администрированию 1С, Методическая поддержка 1С - всё в одном месте: на Украинском 1С форуме!