Заказы на доработку 1С (сервис удаленной работы)

Хранилище

База знаний
Неназначенных незавершенных заказов: 2
Бесплатные отчеты, обработки, конфигурации, внешние компоненты для 1С Статьи, описание работы, методики по работе с 1С

Здравствуйте, гость ( Вход | Зарегистрироваться )> Розроблено форму попередження про відповідальність за порушення законодавства про працю          
Лёша Гончарук Подменю пользователя
сообщение 14.02.20, 16:50
Сообщение #1

Живет на форуме
***********
Группа: Пользователи
Сообщений: 3216
Спасибо сказали: 3 раз
Рейтинг: 0

Нагадаємо, що у зв’язку із набуттям чинності Закону України про зменшення «трудових» штрафних санкцій (докладніше про це ми [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]), Держпраці оприлюднила свою думку щодо зміни розмірів штрафів та процедури їх накладення. Ознайомитися з ней [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки].

Контролери, зокрема, розповіли, що до затвердження в установленому порядку форми попередження фінансові санкції, передбачені абз. 2 та 6 ч. 2 ст. 265 КЗпП, не застосовуються.

Однак, це не виключає обов’язку інспектора праці направляти протокол про адміністративне правопорушення на розгляд до суду.

Нарешті на сайті профспілок оприлюднено проект наказу МЕРТ ([необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]). Цей проект містить форму такого попередження!

Зауважимо, що в пояснювальній записці до проекту наказу зазначено, що за новим Порядком № 1132 окрім акту та припису інспектор з праці має ще заповнювати та надавати попередження про відповідальність за порушення законодавства про працю.

Таким чином, ця форма має надаватися всім роботодавцям за результатами інспекційних відвідувань.

Більше про трудові штрафи читайте з замітці [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки].По материалам: [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

Не нашли ответа на свой вопрос?
Зарегистрируйтесь и задайте новый вопрос.


Ответить Новая тема
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 27.09.20, 16:08
1С Предприятие 8.3, 1С Предприятие 8.2, 1С Предприятие 8.1, 1С Предприятие 8.0, 1С Предприятие 7.7, Литература 1С, Общие вопросы по администрированию 1С, Методическая поддержка 1С - всё в одном месте: на Украинском 1С форуме!