Заказы на доработку 1С (сервис удаленной работы)

Хранилище

База знаний
Неназначенных незавершенных заказов: 1
Бесплатные отчеты, обработки, конфигурации, внешние компоненты для 1С Статьи, описание работы, методики по работе с 1С

Здравствуйте, гость ( Вход | Зарегистрироваться )



> Разрешительной документации будет меньше          
Николай Азаров Подменю пользователя
сообщение 02.09.12, 23:50
Сообщение #1

Живет на форуме
***********
Группа: Пользователи
Сообщений: 5777
Спасибо сказали: 38 раз
Рейтинг: 0

Дозвільної документації має бути менше, а систему контролю взагалі слід змінити. Кабмін ухвалив низку законопроектів, спрямованих на дерегуляцію. Заявив міністр економрозвитку і торгівлі Петро Порошенко.

У разі прийняття їх депутатами, з переліку дозвільних документів викреслять шістдесят чотири позиції. Найбільше з них стосуються агросектору та переробного бізнесу. Скасувати пропонують, наприклад, сертифікати якості зерна, продуктів його переробки, сертифікати обстеження елеваторів і так званих карантинних.

Схвалили урядовці й законопроекти про підвищення відповідальності чиновників-контролерів. Спочатку того, хто перевищить службові повноваження оштрафують, потім - звільнять. Водночас на силовиків нововведення поки що не поширюються.

Петро Порошенко, міністр економічного розвитку і торгівлі:

"Більше 75% претензій, які висловлюють суб'єкти господарювання - стосуються в першу чергу роботи прокуратури, міліції, податкової, митниці. Було доручено в дуже короткий термін опрацювати зміни до законодавства, які б регулювали збільшення відповідальності та обмеження можливості силових органів щодо втручання в діяльність суб'єктів господарювання".

По материалам: [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

Не нашли ответа на свой вопрос?
Зарегистрируйтесь и задайте новый вопрос.


Ответить Новая тема
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 23.06.25, 21:33
1С Предприятие 8.3, 1С Предприятие 8.2, 1С Предприятие 8.1, 1С Предприятие 8.0, 1С Предприятие 7.7, Литература 1С, Общие вопросы по администрированию 1С, Методическая поддержка 1С - всё в одном месте: на Украинском 1С форуме!