Заказы на доработку 1С (сервис удаленной работы)

Хранилище

База знаний
Неназначенных незавершенных заказов: 1
Бесплатные отчеты, обработки, конфигурации, внешние компоненты для 1С Статьи, описание работы, методики по работе с 1С

Здравствуйте, гость ( Вход | Зарегистрироваться )



> Як виявлятимуть порушників прав споживачів серед небанківських фінустанов          
Деня Шмыгаль Подменю пользователя
сообщение 01.03.21, 0:50
Сообщение #1

Живет на форуме
***********
Группа: Пользователи
Сообщений: 8395
Спасибо сказали: 1 раз
Рейтинг: 0

Національний банк оприлюднив для громадського обговорення проєкт Положення про здійснення Національним банком України нагляду за додержанням учасниками ринку фінансових послуг законодавства про захист прав споживачів фінансових.

Мета документа – затвердити прозорий та універсальний підхід до здійснення такого нагляду, виявлення порушень, своєчасного реагування на них та мінімізації ризику порушень у майбутньому.

Об’єкти безвиїзного нагляду в межах цього документу – небанківські фінустанови, особи, які не є фінустановами, але мають право надавати окремі фінансові послуги, посередники на ринках небанківських фінпослуг.

Національний банк здійснюватиме відповідний безвиїзний нагляд на підставі аналізу звернень споживачів, договорів учасника ринку та іншої інформації на вебсайтах та в рекламі небанківських фінустанов, аналізу інформації з відкритих джерел. Національний банк матиме право запитувати письмові пояснення, інформацію та інші документи щодо правил та умов надання фінпослуг та їхньої реклами.

Положення визначає порядок оформлення результатів безвиїзного нагляду, фіксації порушень або ознак ризикової діяльності, а також процедуру надання такого документу учаснику ринку.

Аналогічний порядок здійснення безвиїзного нагляду щодо додержання законодавства про захист прав споживачів фінансових послуг вже працює [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки].

Громадське обговорення проєкту Положення триватиме упродовж місяця – до 29 березня 2021 року.

Ознайомитися з матеріалами можна за посиланнями:

  • [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки];
  • [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]
  • [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]
Зауваження та пропозиції до проєкту постанови можна подати до 29 березня 2021 року на електронну адресу Consumer.Protection@bank.gov.ua



По материалам: [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

Не нашли ответа на свой вопрос?
Зарегистрируйтесь и задайте новый вопрос.


Ответить Новая тема
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 10.10.25, 3:23
1С Предприятие 8.3, 1С Предприятие 8.2, 1С Предприятие 8.1, 1С Предприятие 8.0, 1С Предприятие 7.7, Литература 1С, Общие вопросы по администрированию 1С, Методическая поддержка 1С - всё в одном месте: на Украинском 1С форуме!