Заказы на доработку 1С (сервис удаленной работы)

Хранилище

База знаний
Неназначенных незавершенных заказов: 2
Бесплатные отчеты, обработки, конфигурации, внешние компоненты для 1С Статьи, описание работы, методики по работе с 1С

Здравствуйте, гость ( Вход | Зарегистрироваться )



> МВС закрила файлообмінник Ex.ua , update: уже закрывают и другие файлохранилища.          
Vofka Подменю пользователя
сообщение 31.01.12, 17:58
Сообщение #1

У нас здесь своя атмосфера...
***********
Группа: Основатель
Сообщений: 14050
Из: Киев
Спасибо сказали: 4612 раз
Рейтинг: 3748.8

Міліція закрила популярний український файлообмінник ex.ua

Цю інформацію "Українській правді. Життя" підтвердив заступник керівника прес-служби МВС Сергій Бурлаков.

"Міліція закрила ex.ua у рамках розслідування кримінальної справи за частиною 2 статті 176 Кримінальної справи (порушення авторських і суміжних прав)", - повідомив Бурлаков.

За його словами, розслідування тривало близько півроку і було ініційовано міжнародними компаніями ("Adobe Systems Inc.", "Microsoft Corporation", "Graphisoft Inc." та ін.. програмні продукти яких упродовж тривалого часу незаконно розповсюджувались через веб-сайт "ЕХ.ua")

"Сьогодні був проведений обшук, санкціонований судом у офісному приміщенні, у дата-центрах. Вилучена велика кількість комп’ютерної та мережевої техніки, близько 200 серверів, контента на них більш ніж на 6000 терабайт", - сказав Бурлаков.

"Проводяться слідчі дії, допитуються свідки і підозрювані. Зараз уже 16 людей. Після проведення цих слідчих дій буде встановлено статус цих людей", - додав він. Максимальний термін покарання по цій статті - 5 років ув'язнення.

Як повідомляється на сайті МВС, вже відомо, що адміністрацію ресурсу очолював громадянин Латвії.






У офісі ex.ua. Фото прес-служби МВС

Нагадаємо, у лютому 2011 року Міжнародна асоціація інтелектуальної власності (IIPA) включила Україну і список країн, в яких найбільше порушуються авторські права в галузі інтелектуальної власності.

У звіті по Україні зазначалося, що в нашій країні рівень піратства є досить високим, але влада не приділяє цьому питанню достатньої уваги. Окрім того, уанет став "батьківщиною" деяких найбільших торрент-трекерів у світі.

Найбільшим порушником названо файлообмінник ex.ua, користувачі якого можуть вільно завантажувати фільми, музику та інший неліцензійний контент.


У офісі ex.ua. Фото прес-служби МВС

У листопаді 2010 року Американська асоціація звукозапису RIAA віднесла "ЕХ.UA" до 25-ти найбільших "піратських" веб-ресурсів світу.

За твердженнями вказаної міжнародної організації, на сайті немає жодного відео- чи аудіофайлу, легальність поширення якого підтверджена власником авторських прав.

[необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

Batchir Подменю пользователя
сообщение 01.02.12, 10:59
Сообщение #2

Живет на форуме
Иконка группы
Группа: Команда
Сообщений: 3568
Из: Киев
Спасибо сказали: 1443 раз
Рейтинг: 0

[необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

Цитата
EX.UA перестал работать на фоне активной борьбы с пиратством по всему миру. Так, в США проходит судебный процесс над основателем закрытого файлохранилища Megaupload, сеть ВКонтакте оштрафовали за нелегальную музыку.


Как я ранее упоминал - резонанс начался.

kov0404 Подменю пользователя
сообщение 01.02.12, 11:35
Сообщение #3

Говорящий
***
Группа: Пользователи
Сообщений: 59
Спасибо сказали: 4 раз
Рейтинг: 0

Цитата
сеть ВКонтакте оштрафовали за нелегальную музыку.

на очереди mail.ru и одноклассники, наверное))

mister-x Подменю пользователя
сообщение 01.02.12, 14:31
Сообщение #4

...
Иконка группы
Модератору Про1С (за заслуги в 2011 году)
Группа: Местный
Сообщений: 3477
Из: Тернопіль
Спасибо сказали: 1422 раз
Рейтинг: 0

нічого не вийде, більшість народу не може собі дозволити купити ліцензійне ПО чи медіа-контент, - нове відкриють + є ще інші торенти

Vofka Подменю пользователя
сообщение 01.02.12, 14:46
Сообщение #5

У нас здесь своя атмосфера...
***********
Группа: Основатель
Сообщений: 14050
Из: Киев
Спасибо сказали: 4612 раз
Рейтинг: 3748.8

Цитата
+ є ще інші торенти

Не палите контору 31000000.gif

mister-x Подменю пользователя
сообщение 01.02.12, 16:03
Сообщение #6

...
Иконка группы
Модератору Про1С (за заслуги в 2011 году)
Группа: Местный
Сообщений: 3477
Из: Тернопіль
Спасибо сказали: 1422 раз
Рейтинг: 0

Цитата
Жоден файл на EX.UA не постраждав

У EX.UA наголосили, що інформація на ресурсі не постраждала, адже хостинги знаходяться в різних місцях, зокрема, за кордоном.

Інформація на файлообміннику EX.UA не постраждала, незважаючи на закриття домену та вилучення міліцією низки серверів.


Про це виданню "КомерсантЪ-Украина" заявив представник компанії Юріс Пісковий. За його словами, у компанії немає офісу в Україні.

"Співробітники МВС прийшли до кількох наших партнерів. Інформація на ресурсі при цьому не постраждала - у нас кілька хостингів на різних майданчиках, у тому числі за межами країни", - запевнив Пісковий.

За його словами, зараз юристи EX.UA вивчають законність заморожування доменного імені реєстратором Imena.ua.

Сам реєстратор заявив, що припинив обслуговування домену за наказом міліції.

"До нас в офіс прийшли представники МВС. Вони пред'явили постанову прокуратури, що зобов'язує нас в рамках слідчих дій закрити доступ до домену для користувачів", - заявив керівник Imena.ua Олександр Ольшанський.

[необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

logist Подменю пользователя
сообщение 01.02.12, 21:37
Сообщение #7

Про1С-ник
Иконка группы
Квалифицированный бухгалтерГений телепатии и социального моделированияЗа заслуги на форуме в 2010 годуМодератору Про1С (за заслуги в 2011 году)
Группа: Местный
Сообщений: 9564
Из: Kharkiv, UA
Спасибо сказали: 2539 раз
Рейтинг: 0

В Украину пришли морозы, закрыли детские сады, школы и ex.ua


Signature
Личные бесплатные консультации не даю, для этого есть форум!

Спасибо сказали: 5_kopeek, Batchir, Vofka, Домовик,

logist Подменю пользователя
сообщение 01.02.12, 22:47
Сообщение #8

Про1С-ник
Иконка группы
Квалифицированный бухгалтерГений телепатии и социального моделированияЗа заслуги на форуме в 2010 годуМодератору Про1С (за заслуги в 2011 году)
Группа: Местный
Сообщений: 9564
Из: Kharkiv, UA
Спасибо сказали: 2539 раз
Рейтинг: 0

add:
Вслед за ресурсом Ex.ua, который вчера закрыло МВД, прекратил свою работу еще один украинский файлообменник Upload.com.ua.

Сейчас сайт проекта еще работает, но скачать контент с него уже невозможно. Как гласит сообщение на сайте, ресурс закрыли в рамках антипиратской компании на территории Украины.


Signature
Личные бесплатные консультации не даю, для этого есть форум!

Ardi Подменю пользователя
сообщение 02.02.12, 14:07
Сообщение #9

Живет на форуме
***********
Гений телепатии и социального моделирования
Группа: Пользователи
Сообщений: 4121
Из: Киев
Спасибо сказали: 957 раз
Рейтинг: 0

У американских компаний очень длинные руки.
[необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]



 i 

Для отображения видео с youtube можно пользоваться специальным тегом с помещенным кодом ролика, например ncOFY0gaaGM
 


Signature
Услуги 1С программиста 8.2, 7.7 (Плохо, дорого, очередь). Киев.

Не нашли ответа на свой вопрос?
Зарегистрируйтесь и задайте новый вопрос.


Ответить Новая тема
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 16.06.25, 21:40
1С Предприятие 8.3, 1С Предприятие 8.2, 1С Предприятие 8.1, 1С Предприятие 8.0, 1С Предприятие 7.7, Литература 1С, Общие вопросы по администрированию 1С, Методическая поддержка 1С - всё в одном месте: на Украинском 1С форуме!