Заказы на доработку 1С (сервис удаленной работы)

Хранилище

База знаний
Неназначенных незавершенных заказов: 2
Бесплатные отчеты, обработки, конфигурации, внешние компоненты для 1С Статьи, описание работы, методики по работе с 1С

Здравствуйте, гость ( Вход | Зарегистрироваться )> З 1 липня Нацбанк регулює страхові, лізингові, факторингові, мікрофінансові компанії, бюро кредитних історій, ломбарди, кредитні спілки          
Деня Шмыгаль Подменю пользователя
сообщение 30.06.20, 23:50
Сообщение #1

Живет на форуме
***********
Группа: Пользователи
Сообщений: 2470
Спасибо сказали: 0 раз
Рейтинг: 0

НБУ на своєї сторінці у Facebook повідомляє, що вже з 1 липня Національний банк починає регулювати страхові, лізингові, факторингові, мікрофінансові компанії, бюро кредитних історій, ломбарди, кредитні спілки.

Але ринку небанківських фінустанов не варто хвилюватись - після переходу під регулювання і нагляд Національного банку з 1 липня вони продовжать керуватися законодавством, впровадженим за час діяльності Нацкомфінпослуг.

Аби це стало можливим та не спричинило виникнення правових колізій, Національний банк ухвалив низку «перехідних» постанов. Ці постанови сприятимуть здійсненню Національним банком як правонаступником Нацкомфінпослуг функцій з державного регулювання і нагляду у сфері ринків фінансових послуг.

Крім того, вони визначають особливості застосування Національним банком регуляторних актів Нацкомфінпослуг, які діятимуть до моменту затвердження НБУ власних нормативно-правових актів.

Що це за особливості?

  • по-перше, подання звітності учасниками ринку до Національного банку через спеціальний веб-ресурс – portal.bank.gov.ua;
  • по-друге, встановлено, що до моменту визначення Національним банком тарифів на надання ліцензій, вони видаватимуться безкоштовно;
  • по-третє, визначено, що перевірки розпочнуться лише після ухвалення Національним банком спеціальних нормативно-правових актів із питань проведення перевірок діяльності учасників ринків небанківських фінансових послуг (крім клієнтів) та застосування заходів впливу.
Це означає, що, за винятком цих уточнень, обов’язки учасників ринків небанківських фінансових послуг, у тому числі з подання інформації до регулятора та отримання його погоджень починаючи з 1 липня 2020 року лишаються незмінними і здійснюватимуться вже стосовно Національного банку, а не Нацкомфінпослуг.

Деталі [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки].По материалам: [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

Не нашли ответа на свой вопрос?
Зарегистрируйтесь и задайте новый вопрос.


Ответить Новая тема
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 11.07.20, 6:54
1С Предприятие 8.3, 1С Предприятие 8.2, 1С Предприятие 8.1, 1С Предприятие 8.0, 1С Предприятие 7.7, Литература 1С, Общие вопросы по администрированию 1С, Методическая поддержка 1С - всё в одном месте: на Украинском 1С форуме!