Заказы на доработку 1С (сервис удаленной работы)

Хранилище

База знаний
Неназначенных незавершенных заказов: 1
Бесплатные отчеты, обработки, конфигурации, внешние компоненты для 1С Статьи, описание работы, методики по работе с 1С

Здравствуйте, гость ( Вход | Зарегистрироваться )



> Віталій Кличко звернувся до уряду дозволити запровадження другого етапу послаблення обмежень у столиці з 23 травня          
Деня Шмыгаль Подменю пользователя
сообщение 22.05.20, 17:50
Сообщение #1

Живет на форуме
***********
Группа: Пользователи
Сообщений: 8395
Спасибо сказали: 1 раз
Рейтинг: 0

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до уряду дозволити столиці розпочати запровадження другого етапу послаблення обмежень із 23 травня.

«Із 23 травня столиця планувала розпочати наступний етап послаблення обмежень. Підкреслю: із дотриманням усіх норм та регламентів! Сьогодні Міністерство охорони здоров’я заявило, що Київ і ще [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки] критеріям послаблення другого етапу обмежень. Підкреслю з трьох критеріїв столиця не відповідає тільки одному. Кількості хворих на 100 тисяч мешканців міста. Визначена норма – 12 хворих. У Києві зараз, за даними за останній тиждень, – 15 хворих на 100 тисяч людей. Щодо інших двох критеріїв претензій немає. Це – заповненість стаціонарів лікарень не більше, як на 50 % ліжок. Та кількість проведених тестів ПЛР на 100 тисяч населення. В столиці цей показник втричі вищий визначеної норми. Потрібно 12 тестів, а у нас 44. Перший показник, за кількістю хворих, у місті зумовлений спалахом тиждень тому в Дарницькому дитячому інтернаті для дівчат», – повідомив Віталій Кличко.

Він додав, що за останніх 6 днів захворюваність у столиці була в межах визначеної урядом норми.

«Тому я звертаюся до уряду з наступним. Дозволити Києву розпочати другий етап послаблень. Але не всіх. А тих, що критично необхідні місту і бізнесу. Зокрема: відновити роботу наземного громадського транспорту та торгових закладів до 1 тисячі квадратних метрів – з 23 травня. І не відкривати поки дитячі і спортивні майданчики. Метро відкрити, як і планували, 25 травня. Бо в місті відбувається транспортний колапс», – наголосив мер столиці.

Також він зазначив, що, оскільки 23 травня вихідний день, наземний громадський транспорт у звичайному режимі зможе розпочати роботу з 12 години дня.

Нагадаємо, у Києві планували розпочати другий етап послаблень не з 22-го, а з 23 травня. Бо міста можуть коригувати запровадження заходів, виходячи із ситуації у них. Це і є так званий «адаптивний карантин».

«Ми чекаємо реакції уряду. А місто завтра вранці проведе засідання комісії з надзвичайних ситуацій і ухвалить остаточне рішення. Зважаючи на тижневу динаміку захворювання в столиці», – наголосив Віталій Кличко.



По материалам: [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

Не нашли ответа на свой вопрос?
Зарегистрируйтесь и задайте новый вопрос.


Ответить Новая тема
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 24.06.25, 2:03
1С Предприятие 8.3, 1С Предприятие 8.2, 1С Предприятие 8.1, 1С Предприятие 8.0, 1С Предприятие 7.7, Литература 1С, Общие вопросы по администрированию 1С, Методическая поддержка 1С - всё в одном месте: на Украинском 1С форуме!