Заказы на доработку 1С (сервис удаленной работы)

Хранилище

База знаний
Неназначенных незавершенных заказов: 1
Бесплатные отчеты, обработки, конфигурации, внешние компоненты для 1С Статьи, описание работы, методики по работе с 1С

Здравствуйте, гость ( Вход | Зарегистрироваться )



> Верховна Рада не підтримала відставку Гройсмана          
Володя Гройсман Подменю пользователя
сообщение 30.05.19, 13:00
Сообщение #1

Живет на форуме
***********
Группа: Пользователи
Сообщений: 20863
Спасибо сказали: 27 раз
Рейтинг: 0

Сьогодні, 30 травня, на засіданні Верховної Ради було розглянуто проект Постанови про відставку Прем'єр-міністра України Гройсмана Володимира Борисовича №10341.

А.Парубій надав слово для виступу Прем’єр-міністру Володимиру Гройсману.

Глава Уряду доповів про свою роботу на посаді та про роботу Кабінету Міністрів за останні три роки.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман нагадав, що три роки тому народні депутати прийняли рішення підтримати його кандидатуру на посаду Прем'єр-міністра України.

Він наголосив: «Для мене є надзвичайно відповідальним завданням забезпечити в країні стабільність і не допустити у тих складних умовах будь-яких кризових явищ і рішення, які приймалися, стосувалися того, щоб досягти цих цілей».

В.Гройсман подякував українцям, за все, що було зроблено разом, водночас, висловив розуміння, що не все ще зроблено в нашій державі. «Щоби ми були більш швидкими, більш ефективними, ми маємо консолідувати зусилля не тільки Уряду України, а і українського Парламенту», - наголосив Прем'єр-міністр. Він також подякував народним депутатам, які приймали непрості, але «державні рішення для того, щоб країна стала сильнішою».

Очільник Уряду нагадав, що після виборів Президента України був глибоко переконаний: «Перед нами усіма відкрились можливості консолідації для прийняття найактуальніших питань порядку денного. Ми маємо бути швидкими у прийнятті необхідних рішень, які змінять політичну систему, яка є неефективною». Він також сказав, що ми могли б об’єднатись, і прийняти ті закони, які раніше на змогли знайти підтримку у цьому залі, зокрема економічні закони, закони які пришвидшують рух до Європейського Союзу.

Однак, за словами В.Гройсмана, Президент під час інавгурації звернувся до Уряду із проханням подати у відставку.

«Я ніколи в житті не тримався за жодну посаду і не збираюсь триматись за посаду. [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]», - сказав Прем’єр додавши, що водночас, завжди був відповідальним.

«Усі три роки я розумів кожен ранок і кожен день я розумів свою відповідальність за справи в країні. Я розумію, наскільки нам з вами непросто, але, саме головне, наскільки сьогодні непросто рядовому українському громадянину», - сказав він.

Водночас, В.Гройсман наголосив: «За останні десять днів пролунало ряд різних заяв. В тому числі, почали говорити про дефолт». Він окреслив загрози, які містить для економіки держави оголошення дефолту і підсумував: «Це - не мій сценарій, це - не сценарій для українців, тому що для кожної людини такий сценарій принесе економічні і соціальні втрати, а наше завдання – не допустити будь-яких криз в нашій державі, щоби наша держава розвивалась».

Завершуючи свій виступ, Прем'єр-міністр сказав, що поважає будь-яке рішення Верховної Ради і подякував народним депутатам, Голові Верховної Ради і кожному українцю.

Головуючий поставив на голосування проект Постанови про відставку Прем'єр-міністра №10341.

Із присутніх на засіданні 297 народних депутатів лише 97 проголосували "за".

А.Парубій закликав Уряд працювати далі.



По материалам: [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

Не нашли ответа на свой вопрос?
Зарегистрируйтесь и задайте новый вопрос.


Ответить Новая тема
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 27.05.24, 18:42
1С Предприятие 8.3, 1С Предприятие 8.2, 1С Предприятие 8.1, 1С Предприятие 8.0, 1С Предприятие 7.7, Литература 1С, Общие вопросы по администрированию 1С, Методическая поддержка 1С - всё в одном месте: на Украинском 1С форуме!