Заказы на доработку 1С (сервис удаленной работы)

Хранилище

База знаний
Неназначенных незавершенных заказов: 1
Бесплатные отчеты, обработки, конфигурации, внешние компоненты для 1С Статьи, описание работы, методики по работе с 1С

Здравствуйте, гость ( Вход | Зарегистрироваться )



> Нормативная база: Письма: Письма ГФСУ: Про порядок відображення результатів перевірки проведеної контролюючим органом (лист ДФС від 28.09.2018 р. № 4195/6/99-99-12-02-01-15/ІПК)          
Володя Гройсман Подменю пользователя
сообщение 12.10.18, 23:50
Сообщение #1

Живет на форуме
***********
Группа: Пользователи
Сообщений: 20863
Спасибо сказали: 27 раз
Рейтинг: 0

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 28.09.2018 р. № 4195/6/99-99-12-02-01-15/ІПК

Про порядок відображення результатів перевірки проведеної контролюючим органом

Державна фіскальна служба України розглянула лист платника податків щодо порядку відображення результатів перевірки проведеної контролюючим органом в податковій звітності з податку на додану вартість, та, керуючись статтею 52 [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки] України (далі - Кодекс), повідомляє.

У своєму листі платник податків повідомив, що контролюючим органом проведено перевірку, за результатами якої встановлено неправомірне перенесення платником податку у рядок 16.1 (значення рядка 21 попереднього звітного (податкового) періоду) до податкової декларації з податку на додану вартість.

Крім того платнику податку відмовлено у наданні бюджетного відшкодування в сумі ____ грн. в зв’язку з включенням до податкового кредиту звітного (податкового) періоду сум несплачених постачальникам за придбані товари.

На підставі вищенаведеного платник просить надати індивідуальну податкову консультацію з питань порядку відображення в податковій декларації з податку на додану вартість результатів перевірки, проведеної контролюючим органом, та надати роз’яснення стосовно порядку складання контролюючими органами податкових повідомлень - рішень (далі - ППР) у разі завищення платником суми від’ємного значення, що зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду та у разі відмови у наданні платнику податку бюджетного відшкодування.

Порядок надсилання контролюючими органами ППР платникам податку затверджено наказом Міністерства фінансів України від 28.04.2015 р. N 1204 "Про затвердження Порядку надіслання контролюючими органами податкових повідомлень - рішень платникам податку" (далі - наказ N 1204).

Відповідно до пункту 2 розділу II наказу N 1204 у разі відмови у наданні бюджетного відшкодування відповідний структурний підрозділ складає ППР за формою "ВЗ", у разі зменшення від’ємного значення суми податку на додану вартість складається ППР за формою "В4".

Стосовно порядку відображення в податковій звітності з податку на додану вартість результатів проведеної перевірки.

Порядок заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість затверджено наказом Міністерства фінансів України від 28.01.2016 р. N 21 (далі - наказ N 21).

Платник податку, якому за результатами перевірки контролюючого органу відмовлено в отриманні бюджетного відшкодування та/або зменшено суму від’ємного значення та відповідно вручені ППР за формами "ВЗ" та/або "В4" відповідно, відображає суми зменшеного бюджетного відшкодування та/або зменшеного від’ємного значення в рядку 16.3 "збільшено/зменшено залишок від’ємного значення за результатами перевірки контролюючого органу" у податковій декларації з податку на додану вартість у звітному (податковому) періоді, в якому ППР за формами "ВЗ" та/або "В4" узгоджено (підпункт 5 пункту 4 розділу V наказу N 21).

При цьому у разі заповнення рядка 16.3 обов’язковим є заповненням таблиці "Збільшено/зменшено залишок від’ємного значення за результатами перевірки контролюючого органу на підставі податкового повідомлення-рішення та/або уточнюючого розрахунку".

Згідно з пунктом 52.2 статті 52 Кодексу індивідуальна податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, якому надано таку консультацію.



По материалам: [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

Не нашли ответа на свой вопрос?
Зарегистрируйтесь и задайте новый вопрос.


Ответить Новая тема
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 26.06.25, 5:36
1С Предприятие 8.3, 1С Предприятие 8.2, 1С Предприятие 8.1, 1С Предприятие 8.0, 1С Предприятие 7.7, Литература 1С, Общие вопросы по администрированию 1С, Методическая поддержка 1С - всё в одном месте: на Украинском 1С форуме!