Живет на форуме
Группа: Пользователи
Сообщений: 20863
Спасибо сказали: 27 раз
Рейтинг: 0
Навіщо комусь оформлятися на роботу у вихідний, святковий чи неробочий день? Можливо, це виробнича необхідність, а можливо — намір отримати додатковий місяць у розрахунок відпускних (якщо йдеться про перший календарний день місяця). Чи якщо якийсь цінний для підприємства кадр хоче, щоб його прийняли на роботу саме у вихідний для нього день... Ну як тут відмовиш?!
Причин може бути багато. Давайте в сьогоднішньому відеоуроці від журналу «Бухгалтер911» з’ясуємо, чи можна оформити трудові відносини з працівником з вихідного дня.
По материалам: [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]
1С Предприятие 8.3, 1С Предприятие 8.2, 1С Предприятие 8.1, 1С Предприятие 8.0, 1С Предприятие 7.7, Литература 1С, Общие вопросы по администрированию 1С, Методическая поддержка 1С - всё в одном месте: на Украинском 1С форуме!