Заказы на доработку 1С (сервис удаленной работы)

Хранилище

База знаний
Неназначенных незавершенных заказов: 1
Бесплатные отчеты, обработки, конфигурации, внешние компоненты для 1С Статьи, описание работы, методики по работе с 1С

Здравствуйте, гость ( Вход | Зарегистрироваться )



> Умови для випуску товарів у вільний обіг можуть переглянути          
Володя Гройсман Подменю пользователя
сообщение 08.08.16, 23:50
Сообщение #1

Живет на форуме
***********
Группа: Пользователи
Сообщений: 20863
Спасибо сказали: 27 раз
Рейтинг: 0

Державна фіскальна служба нагадала про право декларанта на випуск товарів у вільний обіг у випадку незгоди з рішенням про коригування заявленої митної вартості товарів.

Але ця прерогатива діє за умови виконання одночасно таких умов:

• сплати митних платежів згідно з митною вартістю цих товарів, визначеною декларантом або уповноваженою ним особою;

• забезпечення сплати різниці між сумою митних платежів, обчисленою згідно з митною вартістю товарів, визначеною декларантом або уповноваженою ним особою, та сумою митних платежів, обчисленою згідно з митною вартістю товарів, визначеною органом доходів і зборів.

Водночас фінансова гарантія як забезпечення сплати митних платежів не надається, якщо сума митних платежів, що підлягають сплаті, не перевищує суму, еквівалентну 1000 євро.

Але це, з позиції ДФС, не має бути підставою для неврахування відомостей, наведених у рішенні про коригування митної вартості, та невиконання обов’язкових вимог у разі використання свого права на випуск товарів у вільний обіг під гарантії. Тому регулятор пропонує внести зміни до АСМО «Інспектор» щодо можливості майстра списання коштів по ВМД автоматично здійснювати резервування сум митних платежів незалежно від загальної суми застосованої гарантії. Звичайно, за умови внесення до графи 47 ВМД коду способу розрахунку 55 відповідно до відомчих класифікаторів, які використовуються у процесі оформлення митних декларацій.

Лист ДФС від [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]


По материалам: [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

Не нашли ответа на свой вопрос?
Зарегистрируйтесь и задайте новый вопрос.


Ответить Новая тема
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 23.06.25, 23:00
1С Предприятие 8.3, 1С Предприятие 8.2, 1С Предприятие 8.1, 1С Предприятие 8.0, 1С Предприятие 7.7, Литература 1С, Общие вопросы по администрированию 1С, Методическая поддержка 1С - всё в одном месте: на Украинском 1С форуме!