Заказы на доработку 1С (сервис удаленной работы)

Хранилище

База знаний
Неназначенных незавершенных заказов: 1
Бесплатные отчеты, обработки, конфигурации, внешние компоненты для 1С Статьи, описание работы, методики по работе с 1С

Здравствуйте, гость ( Вход | Зарегистрироваться )



> Якщо рекламні послуги надає іноземне агентство          
Володя Гройсман Подменю пользователя
сообщение 15.07.16, 0:00
Сообщение #1

Живет на форуме
***********
Группа: Пользователи
Сообщений: 20863
Спасибо сказали: 27 раз
Рейтинг: 0

Якщо українське підприємство придбаває у компанії - нерезидента послуги з виробництва або розповсюдження реклами, слід пам’ятати, що підпунктом 141.4.6 п. 141.4 статті 141 Податкового кодексу встановлено певну особливість сплати податку при здійсненні виплати нерезидентам за вказані послуги, а саме: резиденти сплачують податок за ставкою 20 % суми таких виплат за власний рахунок.

Звертаємо увагу, що податок сплачується незалежно від місця надання нерезидентом зазначених послуг, а правила міжнародних договорів у частині зменшення суми податку або звільнення від його сплати не застосовуються, оскільки такі виплати оподатковуються за рахунок резидента, що їх здійснює.

В подальшому, операція з виплати нерезиденту коштів за виробництво або розповсюдження реклами відображається згідно з правилами бухгалтерського обліку при формуванні фінансового результату до оподаткування.


По материалам: [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

Не нашли ответа на свой вопрос?
Зарегистрируйтесь и задайте новый вопрос.


Ответить Новая тема
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 23.06.25, 21:57
1С Предприятие 8.3, 1С Предприятие 8.2, 1С Предприятие 8.1, 1С Предприятие 8.0, 1С Предприятие 7.7, Литература 1С, Общие вопросы по администрированию 1С, Методическая поддержка 1С - всё в одном месте: на Украинском 1С форуме!