Заказы на доработку 1С (сервис удаленной работы)

Хранилище

База знаний
Неназначенных незавершенных заказов: 1
Бесплатные отчеты, обработки, конфигурации, внешние компоненты для 1С Статьи, описание работы, методики по работе с 1С

Здравствуйте, гость ( Вход | Зарегистрироваться )



> Податковий кредит у платника ПДВ - суб’єкта спеціального режиму оподаткування ПДВ у разі придбання сільськогосподарської техніки у фінансовий лізинг          
Володя Гройсман Подменю пользователя
сообщение 11.07.16, 23:50
Сообщение #1

Живет на форуме
***********
Группа: Пользователи
Сообщений: 20863
Спасибо сказали: 27 раз
Рейтинг: 0

Питання: чи виникає право на податковий кредит у платника ПДВ - суб’єкта спеціального режиму оподаткування ПДВ у разі придбання сільськогосподарської техніки у фінансовий лізинг та в якій податковій декларації з ПДВ відображати таке придбання?

Відповідь була наступною. Згідно з п. 209.6 ст. 209 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) сільськогосподарським вважається підприємство, основною діяльністю якого є постачання вироблених (наданих) ним сільськогосподарських товарів (послуг) на власних або орендованих основних фондах, а також на давальницьких умовах, в якій питома вага вартості сільськогосподарських товарів/послуг становить не менш як 75 відсотків вартості всіх товарів/послуг, поставлених протягом попередніх 12 послідовних звітних податкових періодів сукупно.

Відповідно до п. 5 розд. І Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 28.01.2016 № 21, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 29.01.2016 за № 159/28289 (далі – Порядок № 21), платники ПДВ, які згідно зі ст. 209 ПКУ застосовують спеціальний режим оподаткування діяльності у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства, крім податкової декларації з ПДВ (далі – декларація) з позначкою «0110», подають декларацію з позначкою «0121»/«0122»/«0123» (далі – 0121 – 0123), яка є невід’ємною частиною звітності за відповідний звітний період. До такої декларації включаються лише ті операції, що стосуються спеціального режиму, встановленого ст. 209 ПКУ.

Згідно з п.п. 209.15.1 п. 209.15 ст. 209 ПКУ сільськогосподарське підприємство, яке обрало спеціальний режим оподаткування, має право включити до складу податкового кредиту декларації 0121 – 0123 виробничі фактори, зокрема, товари/послуги, які придбаваються таким сільськогосподарським підприємством для їх використання у виробництві сільськогосподарської продукції, а також основні фонди, які придбаваються (споруджуються) з метою їх використання у виробництві сільськогосподарської продукції.

Відповідно до п. 187.6 ст. 187 ПКУ датою виникнення податкових зобов’язань орендодавця (лізингодавця) для операцій фінансової оренди (лізингу) є дата фактичної передачі об’єкта фінансової оренди (лізингу) у користування орендарю (лізингоотримувачу).

Отже, на дату фактичної передачі об’єкта фінансового лізингу в користування лізингоотримувачу такий лізингоотримувач – сільськогосподарське підприємство має право включити до складу податкового кредиту, сформованого у декларації 0121 – 0123, суму ПДВ, нараховану/сплачену з повної вартості об’єкта лізингу, за умови, що об’єкт лізингу буде використовуватися у виробництві сільськогосподарської продукції та за наявності зареєстрованої в Єдиному реєстрі податкових накладних податкової накладної.

У разі якщо об’єкт лізингу призначається для використання не в сільськогосподарській діяльності платника, нарахована/сплачена сума ПДВ з вартості об’єкта лізингу включається до складу податкового кредиту в загальній декларації з ПДВ з позначкою «0110».


По материалам: [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

Не нашли ответа на свой вопрос?
Зарегистрируйтесь и задайте новый вопрос.


Ответить Новая тема
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 24.06.25, 0:30
1С Предприятие 8.3, 1С Предприятие 8.2, 1С Предприятие 8.1, 1С Предприятие 8.0, 1С Предприятие 7.7, Литература 1С, Общие вопросы по администрированию 1С, Методическая поддержка 1С - всё в одном месте: на Украинском 1С форуме!