Заказы на доработку 1С (сервис удаленной работы)

Хранилище

База знаний
Неназначенных незавершенных заказов: 2
Бесплатные отчеты, обработки, конфигурации, внешние компоненты для 1С Статьи, описание работы, методики по работе с 1С

Здравствуйте, гость ( Вход | Зарегистрироваться )



> Альтернативное разрешение налоговых споров          
Арсений Яценюк Подменю пользователя
сообщение 18.12.15, 1:00
Сообщение #1

Живет на форуме
***********
Группа: Пользователи
Сообщений: 10035
Спасибо сказали: 46 раз
Рейтинг: 0

[необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки] передбачено створення Апеляційної ради при ДФС, яка буде здійснювати розгляд скарг платників податків на рішення контролюючого органу про визначення грошового зобов'язання або зменшення бюджетного відшкодування ПДВ, якщо сума такого грошового зобов'язання або бюджетного відшкодування без урахування пені та штрафних санкцій в тисячу чи більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян, установлений законодавством на день прийняття рішення.

Передбачено, що за ініціативою платника податків в процесі розгляду скарги, якщо сума донарахування та/або зменшення перевищує 10 мільйонів гривень, може бути застосована процедура альтернативного вирішення податкових спорів.

У ході проведення переговорів, платник податків та контролюючий орган, зокрема, можуть дійти згоди щодо:

- іншої, ніж зазначена в акті перевірки, кваліфікації порушення, вчиненого платником податків;

- нової оцінки обставин, встановлених перевіркою.

Угода про грошові зобов'язання може бути досягнута в разі досягнення згоди щодо однієї (або обох) з наведених обставин, а також за умови наявності позитивного ефекту наповнення бюджетів порівняно з вирішенням спору в суді, враховуючи судову перспективу спору та подальшого стягнення коштів.

У разі позитивного закінчення переговорів щодо врегулювання спору і досягнення згоди щодо умов угоди про грошові зобов'язання складається протокол про досягнення такої угоди, який підписується членами Апеляційної ради, платником податків та уповноваженим представником контролюючого органу.

На підставі зазначеного протоколу платник податків та керівник контролюючого органу (або його заступник) не пізніше наступних двох робочих днів підписують угоду про грошові зобов'язання, яка набуває чинності з дня її підписання сторонами.

Сума грошового зобов'язання, яка визначена в угоді про грошові зобов'язання, вважається узгодженою з дня її підписання.

При цьому податкове повідомлення-рішення не відкликається, а скасована сума грошового зобов'язання вважається погашеною в разі сплати платником податків суми грошового зобов'язання, визначеного в угоді про грошове зобов'язання протягом 10 календарних днів, що настають за днем її підписання.

Одночасно, іншим [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки] передбачається звільнення від кримінальної відповідальності і закриття кримінального провадження за статтями 44, 191, 212, 366 КК України у разі, якщо в повному обсязі виконані зобов’язання за угодою, укладеною в результаті застосування процедури альтернативного вирішення податкових спорів.

Таким чином, законопроектами №3630 та №3631 вводиться механізм «придбання» у ДФС звільнення від кримінальної відповідальності за податкові правопорушення.

Владимир Рак, юрист, советник ЮК "Морис Групп"


По материалам: [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

Не нашли ответа на свой вопрос?
Зарегистрируйтесь и задайте новый вопрос.


Ответить Новая тема
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 23.09.24, 6:20
1С Предприятие 8.3, 1С Предприятие 8.2, 1С Предприятие 8.1, 1С Предприятие 8.0, 1С Предприятие 7.7, Литература 1С, Общие вопросы по администрированию 1С, Методическая поддержка 1С - всё в одном месте: на Украинском 1С форуме!