Заказы на доработку 1С (сервис удаленной работы)

Хранилище

База знаний
Неназначенных незавершенных заказов: 1, свеженьких 1
Бесплатные отчеты, обработки, конфигурации, внешние компоненты для 1С Статьи, описание работы, методики по работе с 1С

Здравствуйте, гость ( Вход | Зарегистрироваться )



> Рекомендации по заполеннию справки о средней зарплате для постановки на учет в центр занятости          
Арсений Яценюк Подменю пользователя
сообщение 04.08.14, 23:50
Сообщение #1

Живет на форуме
***********
Группа: Пользователи
Сообщений: 10035
Спасибо сказали: 46 раз
Рейтинг: 0

Порядок видання довідки про середню заробітну плату (дохід) для розрахунку виплат на випадок безробіття затверджений [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]. Цей Порядок визначає правила обчислення середньої заробітної плати (доходу) для розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням на випадок безробіття підприємствами, установами та організаціями незалежно від організаційно-правових форм і форм власності та фізичними особами, які використовують працю найманих працівників (далі - роботодавці), а також особами, які беруть участь у страхуванні на добровільних засадах, тому на зазначених суб'єктів і покладається обов'язок стосовно правильного заповнення довідок.

[необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки], з якої сплачено страхові внески, для розрахунку страхових виплат складається за формою згідно з додатком 3 вищезазначеного Порядку. Відповідно до п. 4 Порядку розрахунковим періодом є останні 6 календарних місяців (з першого до першого числа) перебування особи в трудових відносинах із роботодавцем або здійснення підприємницької діяльності зі сплатою страхових внесків до Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, що передують місяцю, в якому припинено дію трудового договору або особа знялася з обліку у державного реєстратора як суб'єкт підприємницької діяльності.

Слід звернути увагу на те, що розрахунковий період передує місяцю звільнення з роботи, а це означає, що навіть якщо особа звільнилась в останній день місяця, цей місяць не включається до розрахункового періоду.

Середню заробітну плату обчислюють шляхом ділення заробітної плати, нарахованої в розрахунковому періоді, з якої сплачують страхові внески, на загальну кількість календарних днів розрахункового періоду (без урахування календарних днів, не відпрацьованих з поважних причин: тимчасова непрацездатність, відпустка у зв'язку з вагітністю та пологами, відпустка по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та шестирічного віку за медичним висновком).

Відповідно до п. 22 Порядку, довідка про середню заробітну плату видається роботодавцем за вимогою застрахованої особи або робочих органів виконавчих дирекцій фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування на підставі платіжних відомостей та інших документів про нараховану заробітну плату.

Денисенко Т.Ю.
Харківський регіональний центр зайнятості


По материалам: [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

Не нашли ответа на свой вопрос?
Зарегистрируйтесь и задайте новый вопрос.


Ответить Новая тема
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 08.06.24, 5:31
1С Предприятие 8.3, 1С Предприятие 8.2, 1С Предприятие 8.1, 1С Предприятие 8.0, 1С Предприятие 7.7, Литература 1С, Общие вопросы по администрированию 1С, Методическая поддержка 1С - всё в одном месте: на Украинском 1С форуме!