Заказы на доработку 1С (сервис удаленной работы)

Хранилище

База знаний
Неназначенных незавершенных заказов: 1
Бесплатные отчеты, обработки, конфигурации, внешние компоненты для 1С Статьи, описание работы, методики по работе с 1С

Здравствуйте, гость ( Вход | Зарегистрироваться )



> Отчетность о полученной гуманитарной помощи          
Арсений Яценюк Подменю пользователя
сообщение 04.06.14, 23:50
Сообщение #1

Живет на форуме
***********
Группа: Пользователи
Сообщений: 10035
Спасибо сказали: 46 раз
Рейтинг: 0

Згідно з частиною другою ст. 11 Закону України від 22.10.99 р. № [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки] «Про гуманітарну допомогу» контроль щодо використання гуманітарної допомоги за цільовим призначенням здійснюють відповідні спеціально уповноважені державні органи з питань гуманітарної допомоги та органи доходів і зборів.

У разі якщо гуманітарна допомога надходить у вигляді коштів в іноземній валюті, то відповідно до п. 7 Порядку № [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки] від 22.03.2000 р., що затверджений постановою Кабінету Міністрів України, отримувач такої допомоги після повного її використання зобов’язаний протягом п’яти робочих днів подати до Мінсоцполітики України та територіального органу Міндоходів за своїм місцезнаходженням звіт про цільове використання такої гуманітарної допомоги.

Звіт про наявність і розподіл гуманітарної допомоги в іноземній валюті подається отримувачем щомісяця до п’ятого числа до Мінсоцполітики та територіального органу Міндоходів України за своїм місцезнаходженням до повного використання всієї суми отриманої гуманітарної допомоги. Порядок подання звітів встановлюється Мінсоцполітики України. На сьогодні форму звіту про наявність і розподіл гуманітарної допомоги не встановлено, звіт складається у довільній формі.

Отже, звітність щодо отримуваної гуманітарної допомоги у вигляді коштів в іноземній валюті неприбутковими установами та організаціями подається щомісяця до п’ятого числа до Мінсоцполітики України та територіального органу Міндоходів України за місцезнаходженням отримувача такої допомоги у довільній формі.

[необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]


По материалам: [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

Не нашли ответа на свой вопрос?
Зарегистрируйтесь и задайте новый вопрос.


Ответить Новая тема
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 23.06.25, 21:52
1С Предприятие 8.3, 1С Предприятие 8.2, 1С Предприятие 8.1, 1С Предприятие 8.0, 1С Предприятие 7.7, Литература 1С, Общие вопросы по администрированию 1С, Методическая поддержка 1С - всё в одном месте: на Украинском 1С форуме!