Заказы на доработку 1С (сервис удаленной работы)

Хранилище

База знаний
Неназначенных незавершенных заказов: 1
Бесплатные отчеты, обработки, конфигурации, внешние компоненты для 1С Статьи, описание работы, методики по работе с 1С

Здравствуйте, гость ( Вход | Зарегистрироваться )



> Торговый патент необходим для торговли наличными валютными ценностями          
Арсений Яценюк Подменю пользователя
сообщение 29.05.14, 23:50
Сообщение #1

Живет на форуме
***********
Группа: Пользователи
Сообщений: 10035
Спасибо сказали: 46 раз
Рейтинг: 0

Операції з торгівлі готівковими валютними цінностями, які здійснюються суб'єктами підприємницької діяльності або їх структурними (відокремленими) підрозділами у пунктах обміну іноземної валюти підлягають патентуванню(ст. 267 Податкового кодексу України). Про це повідомили в Головному управлінні Міндоходів у Чернігівській області.

Для провадження діяльності з торгівлі готівковими валютними цінностями, торгові патенти придбаються суб'єктами господарювання окремо для кожного пункту, який повинен відповідати вимогам Кодексу, постанови Правління Нацбанку України від 12.12.2002 р. N [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки] "Про затвердження Інструкції про порядок організації та здійснення валютно-обмінних операцій на території України" та інших нормативно-правових актів Нацбанку.

В разі порушення торгівлі готівковими валютними цінностями передбачена відповідальність згідно статтей 125 та 267 Податкового кодексу України. Зокрема, за порушення встановленого порядку розміщення торгового патенту сплачуються штраф у розмірі збору на один календарний місяць; за здійснення діяльності без отримання відповідних торгових патентів або з порушенням порядку його використання штраф у подвійному розмірі збору за весь період здійснення такої діяльності, але не менше подвійного його розміру за один місяць; порушення встановленого строку сплати - штраф у розмірі 50 відсотків ставки збору. У разі невнесення суб'єктом господарювання збору у встановлений строк, дія такого патенту анулюється з першого числа місяця, що настає за місяцем, у якому відбулося таке порушення.

По материалам: [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

Не нашли ответа на свой вопрос?
Зарегистрируйтесь и задайте новый вопрос.


Ответить Новая тема
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 24.06.25, 19:53
1С Предприятие 8.3, 1С Предприятие 8.2, 1С Предприятие 8.1, 1С Предприятие 8.0, 1С Предприятие 7.7, Литература 1С, Общие вопросы по администрированию 1С, Методическая поддержка 1С - всё в одном месте: на Украинском 1С форуме!