Заказы на доработку 1С (сервис удаленной работы)

Хранилище

База знаний
Неназначенных незавершенных заказов: 1
Бесплатные отчеты, обработки, конфигурации, внешние компоненты для 1С Статьи, описание работы, методики по работе с 1С

Здравствуйте, гость ( Вход | Зарегистрироваться )



> Предоставление путевки работнику во время отгулов является неправомерным          
Арсений Яценюк Подменю пользователя
сообщение 26.05.14, 23:50
Сообщение #1

Живет на форуме
***********
Группа: Пользователи
Сообщений: 10035
Спасибо сказали: 46 раз
Рейтинг: 0

Постанова Сумського окружного адміністративного суду від 29.01.2014 № [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

Законодавцем чітко визначено період, на який надається путівка, — період відпустки. При цьому дні відпочинку, які надаються працівникам підприємства в рахунок майбутнього відпрацювання або за раніше відпрацьований час (відгули), у порядку компенсації за роботу у вихідні дні на підставі статті 72 Кодексу законів про працю України, не є різновидом відпустки, визначеної Законом України «Про відпустки» від 15.11.1996 № [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]. Відповідно, надання путівок працівникам, які перебували у відгулах, за відсутності наказу про відпустку на весь термін перебування в санаторно-курортному закладі є порушенням порядку використання страхових коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (ФСС з ТВП). Такого висновку дійшов апеляційний суд, керуючись пунктом 4.2. Порядку отримання застрахованими особами і членами їх сімей санаторно-курортного лікування, що сплачується за рахунок коштів ФСС з ТВП, затвердженого постановою правління ФСС з ТВП від 25.02.2009 № [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки].

Так, згідно з цією нормою підприємство, установа, організація, які є основним місцем роботи застрахованої особи, відповідно до рішення комісії (уповноваженого) із соціального страхування видає путівку до санаторію в період відпустки, а до санаторію-профілакторію — в період відпустки без відриву від виробництва, за умови часткового фінансування санаторію-профілакторію за рахунок коштів ФСС з ТВП.

А тому рішення територіального відділення ФСС з ТВП в цій частині щодо стягнення неправомірно використаних підприємством страхових коштів та накладення на останнього штрафу в розмірі 50% на суму коштів, на думку суду, є законним.

По материалам: [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

Не нашли ответа на свой вопрос?
Зарегистрируйтесь и задайте новый вопрос.


Ответить Новая тема
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 24.06.25, 13:51
1С Предприятие 8.3, 1С Предприятие 8.2, 1С Предприятие 8.1, 1С Предприятие 8.0, 1С Предприятие 7.7, Литература 1С, Общие вопросы по администрированию 1С, Методическая поддержка 1С - всё в одном месте: на Украинском 1С форуме!