Заказы на доработку 1С (сервис удаленной работы)

Хранилище

База знаний
Неназначенных незавершенных заказов: 1
Бесплатные отчеты, обработки, конфигурации, внешние компоненты для 1С Статьи, описание работы, методики по работе с 1С

Здравствуйте, гость ( Вход | Зарегистрироваться )



> Суд на стороне плательщика: о правомерности применения пени в импортных операциях          
Арсений Яценюк Подменю пользователя
сообщение 17.04.14, 23:50
Сообщение #1

Живет на форуме
***********
Группа: Пользователи
Сообщений: 10035
Спасибо сказали: 46 раз
Рейтинг: 0

Постанова ВАСУ від 17.03.2014 № К/9991/5519/11

ВАСУ визнав протиправним та скасував рішення про застосування пені за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Сутність питання полягає в тому, що в результаті прострочення терміну надходження від нерезидента товарів за імпортним контрактом податковим органом було нараховано пеню. В акті перевірки зазначено, що датою імпорту у випадку ввезення продукції на територію України, якщо така продукція згідно із законодавством України підлягає митному оформленню, слід вважати дату завершення оформлення ВМД.

Ураховуючи норми чинного валютного законодавства, ВАСУ вважає такий висновок помилковим.

Зокрема, абзацом тридцять восьмим статті 1 Закону України «Про зовнішньоекономічну діяльність» від 16.04.1991 № [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки] передбачено, що моментом здійснення експорту (імпорту) є момент перетину товаром митного кордону України або переходу права власності на зазначений товар, що експортується чи імпортується, від продавця до покупця.

Отже, датою імпорту є не дата оформлення ВМД, а дата фактичного перетину митного кордону.

По материалам: [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

Не нашли ответа на свой вопрос?
Зарегистрируйтесь и задайте новый вопрос.


Ответить Новая тема
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 24.06.25, 1:40
1С Предприятие 8.3, 1С Предприятие 8.2, 1С Предприятие 8.1, 1С Предприятие 8.0, 1С Предприятие 7.7, Литература 1С, Общие вопросы по администрированию 1С, Методическая поддержка 1С - всё в одном месте: на Украинском 1С форуме!