Заказы на доработку 1С (сервис удаленной работы)

Хранилище

База знаний
Неназначенных незавершенных заказов: 1
Бесплатные отчеты, обработки, конфигурации, внешние компоненты для 1С Статьи, описание работы, методики по работе с 1С

Здравствуйте, гость ( Вход | Зарегистрироваться )



> ГУ Миндоходов Волыни разъясняет особенности заполнения реквизитов отчета 1-ДФ          
Арсений Яценюк Подменю пользователя
сообщение 21.03.14, 0:50
Сообщение #1

Живет на форуме
***********
Группа: Пользователи
Сообщений: 10035
Спасибо сказали: 46 раз
Рейтинг: 0

Як свідчить практика, при заповнені реквізитів звіту 1-ДФ «працювало у штаті» та «працювало за цивільно – правовими договорами» у платників податків виникає ряд питань.

Зокрема, платники податків досить часто цікавляться у чому ж різниця між трудовим договором та цивільно-правовим договором. Відповіді на запитання про те, які моменти важливо врахувати, заповнюючи звіт 1-ДФ, пропонуються у [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки].

Слід зазначити, що викладений вище перелік відмінностей трудового договору і цивільно-правового договору не є вичерпним і може бути продовжений. Розуміння правової природи цих видів договорів, їх правильне застосування означає гарантію уникнення можливих непорозумінь між сторонами договору.

У разі виникнення конфлікту між сторонами укладеного договору необхідно чітко визначити, який саме вид договору між ними було укладено, адже від цього залежить, норми якого законодавства будуть застосовуватися при вирішенні спору, оскільки законодавство про працю поширюється тільки на осіб, що уклали трудовий, а не цивільно-правовий договір.



По материалам: [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

Не нашли ответа на свой вопрос?
Зарегистрируйтесь и задайте новый вопрос.


Ответить Новая тема
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 24.06.25, 19:32
1С Предприятие 8.3, 1С Предприятие 8.2, 1С Предприятие 8.1, 1С Предприятие 8.0, 1С Предприятие 7.7, Литература 1С, Общие вопросы по администрированию 1С, Методическая поддержка 1С - всё в одном месте: на Украинском 1С форуме!