Заказы на доработку 1С (сервис удаленной работы)

Хранилище

База знаний
Неназначенных незавершенных заказов: 1
Бесплатные отчеты, обработки, конфигурации, внешние компоненты для 1С Статьи, описание работы, методики по работе с 1С

Здравствуйте, гость ( Вход | Зарегистрироваться )



> До уваги платників ПДВ, акцизного податку та підприємств - субєктів ЗЕД          
Лёша Гончарук Подменю пользователя
сообщение 27.09.19, 13:00
Сообщение #1

Живет на форуме
***********
Группа: Пользователи
Сообщений: 3216
Спасибо сказали: 4 раз
Рейтинг: 0

На виконання постанови Правління НБУ від 28.12.2018 р. № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні» Казначейством спільно з Державною фіскальною службою України (далі - ДФСУ) прийнято рішення про зміну з 10.10.2019 відповідно до вимог стандарту IBAN діючих рахунків в системі електронного адміністрування ПДВ, в системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового, а також депозитного рахунку ДФСУ для сплати авансових платежів (передоплати), що вносяться підприємствами до/або під час митного оформлення.

Казначейством 10.10.2019 р. реквізити змінених рахунків будуть доведені ДФСУ.

Враховуючи те, що депозитний рахунок для сплати авансових платежів (передоплати), що вносяться підприємствами до/або під час митного оформлення відкрито на ім’я ДФСУ та те, що відповідно до Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 №569 та Порядку електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.04.2019 №408, реквізити рахунків в системі електронного адміністрування ПДВ і в системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового, а також роз’яснення щодо роботи з ними платникам надає ДФСУ, для отримання реквізитів зазначених рахунків після 10.10.2019 слід звернутися до відповідних органів ДФСУ.

Звертаємо увагу, що 31.10.2019 спливає граничний термін використання діючих рахунків, відкритих в системі електронного адміністрування ПДВ, в системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового, а також депозитного рахунку ДФСУ.

Враховуючи зазначене, з метою своєчасної та належної сплати ПДВ і акцизного податку з реалізації пального та спирту етилового і авансових платежів (передоплати), що вносяться підприємствами до/або під час митного оформлення, наголошуємо на необхідності починаючи з 01.11.2019 р. дійснювати їх сплату на рахунки, відкриті в Казначействі (код банку 899998) за стандартом IBAN.



По материалам: [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

Не нашли ответа на свой вопрос?
Зарегистрируйтесь и задайте новый вопрос.


Ответить Новая тема
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 26.06.25, 13:18
1С Предприятие 8.3, 1С Предприятие 8.2, 1С Предприятие 8.1, 1С Предприятие 8.0, 1С Предприятие 7.7, Литература 1С, Общие вопросы по администрированию 1С, Методическая поддержка 1С - всё в одном месте: на Украинском 1С форуме!