Заказы на доработку 1С (сервис удаленной работы)

Хранилище

База знаний
Неназначенных незавершенных заказов: 1
Бесплатные отчеты, обработки, конфигурации, внешние компоненты для 1С Статьи, описание работы, методики по работе с 1С

Здравствуйте, гость ( Вход | Зарегистрироваться )



> Нацбанк розробив Концепцію нового регулювання, реєстрації та ліцензування банків          
Володя Гройсман Подменю пользователя
сообщение 05.11.17, 0:50
Сообщение #1

Живет на форуме
***********
Группа: Пользователи
Сообщений: 20863
Спасибо сказали: 27 раз
Рейтинг: 0

Національний банк розпочав комплексний перегляд правового регулювання реєстрації та ліцензування банків. В межах цього перегляду НБУ планує комплексно переглянути «Положення про порядок реєстрації та ліцензування банків, відкриття відокремлених підрозділів», затверджене постановою Правління НБУ від 08.09.2011 № 306. Результатом перегляду стане затвердження нової редакції Положення про реєстрацію та ліцензування банків.

Перегляд правового регулювання реєстрації та ліцензування банків буде здійснюватися за кількома напрямками, а саме:

?

структурна перебудова Положення за процесно-орієнтованим принципом;

?

перегляд суті підходів до регулювання процесів ліцензування банківської діяльності.

У новому Положенні планується подальша імплементація оновлених вимог Директиви 2013/36/ЄС про доступ до діяльності кредитних організацій і пруденційний нагляд за діяльністю кредитних організацій та інвестиційних компаній, а також керівних настанов щодо:

?

пруденційної оцінки набуття та збільшення істотної участі у фінансовому секторі;

?

оцінки придатності керівників та осіб, що виконують ключові функції (у тому числі, з урахування проекту нової редакції Положення);

?

оцінки заяв на видачу ліцензій в цілому, а також на видачу ліцензій FinTech кредитним установам.

Національний банк України удосконалює нормативно-правову базу для подальшого приведення її у відповідність до європейського законодавства та стандартів Базельського комітету з банківського нагляду.

Правлінням Національного банку 20 жовтня 2017 року було затверджено [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки], яка пропонується для громадського обговорення. Пропозиції до цієї Концепції та нового Положення про реєстрацію та ліцензування банків просимо надсилати на електронну адресу: new306@bank.gov.ua.



По материалам: [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

Не нашли ответа на свой вопрос?
Зарегистрируйтесь и задайте новый вопрос.


Ответить Новая тема
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 26.06.25, 9:32
1С Предприятие 8.3, 1С Предприятие 8.2, 1С Предприятие 8.1, 1С Предприятие 8.0, 1С Предприятие 7.7, Литература 1С, Общие вопросы по администрированию 1С, Методическая поддержка 1С - всё в одном месте: на Украинском 1С форуме!