Заказы на доработку 1С (сервис удаленной работы)

Хранилище

База знаний
Неназначенных незавершенных заказов: 1
Бесплатные отчеты, обработки, конфигурации, внешние компоненты для 1С Статьи, описание работы, методики по работе с 1С

Здравствуйте, гость ( Вход | Зарегистрироваться )



> Введена оплата судебного сбора в режиме онлайн          
Арсений Яценюк Подменю пользователя
сообщение 07.09.15, 23:50
Сообщение #1

Живет на форуме
***********
Группа: Пользователи
Сообщений: 10035
Спасибо сказали: 46 раз
Рейтинг: 0

1 вересня 2015 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сплати судового збору» від 22.05.2015 р. № [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки].

З урахуванням змін установлено єдиний підхід до визначення ставок судового збору для судів загальної юрисдикції, зокрема, запроваджено диференціацію ставок судового збору за категоріями платників (фізичні особи, юридичні особи) із перенесенням більшого навантаження на юридичних осіб, зменшено кількість платників, що звільняються від сплати судового збору.

Окрім того, вилучено норму щодо обов’язкової сплати судового збору виключно через установи банків або відділення зв’язку, що дозволяє платнику судового збору використовувати більш зручний для нього спосіб сплати судового збору, у тому числі — через онлайн-системи, банкомати для приймання платежів, Інтернет-банкінг тощо.

За інформацією прес-центру судової влади, із 1 вересня 2015 року також запроваджено оплату в режимі [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки] без відвідування банківської установи.

З інформацією щодо змінених ставок судового збору можна ознайомитися на головній сторінці веб-порталу судової влади України в розділі «Судовий збір» після обрання відповідного суду.



По материалам: [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

Не нашли ответа на свой вопрос?
Зарегистрируйтесь и задайте новый вопрос.


Ответить Новая тема
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 26.06.25, 9:28
1С Предприятие 8.3, 1С Предприятие 8.2, 1С Предприятие 8.1, 1С Предприятие 8.0, 1С Предприятие 7.7, Литература 1С, Общие вопросы по администрированию 1С, Методическая поддержка 1С - всё в одном месте: на Украинском 1С форуме!