Заказы на доработку 1С (сервис удаленной работы)

Хранилище

База знаний
Неназначенных незавершенных заказов: 1
Бесплатные отчеты, обработки, конфигурации, внешние компоненты для 1С Статьи, описание работы, методики по работе с 1С

Здравствуйте, гость ( Вход | Зарегистрироваться )



> Розслідувано виток і розповсюдження персональних даних українців          
Деня Шмыгаль Подменю пользователя
сообщение 25.06.20, 23:00
Сообщение #1

Живет на форуме
***********
Группа: Пользователи
Сообщений: 8395
Спасибо сказали: 1 раз
Рейтинг: 0


За ініціативи Мінцифри проведено розслідування витоку та розповсюдження персональних даних українців.
Спільний брифінг 25 вересня провели Михайло Федоров, Віцепрем‘єр-міністр України — Міністр цифрової трансформації, Сергій Гончаров, заступник Міністра внутрішніх справ, Володимир Горбенко, заступник голови Служби Безпеки України та Сергій Кропива, перший заступник начальника Департаменту кіберполіції Національної поліції України.

У травні [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки], який продавав персональні дані українців. У витоку цих даних та їх поширенні безпідставно звинуватили Мінцифри: нібито виток даних був із мобільного застосунку Дія.

Одразу після цих заяв були ініційовані перевірки, згідно з якими встановлено, що Дія до витоку даних не причетна, адже навіть не має власних баз даних користувачів.

Після цього Міністерство цифрової трансформації провели кілька нарад з усіма силовими структурами, які можуть бути залучені для розслідування цієї справи.

Кіберполіцією було ініційовано проведення операції «ДАТА» для виявлення і протидії несанкціонованого розповсюдження і збуту персональних даних українців.

Кіберполіція та СБУ під процесуальним керівництвом прокуратури разом провели 36 обшуків у 10 областях України. У результаті було виявлено значну кількість файлів, що містять персональні дані громадян України, фрагменти державних баз даних, банківських та комерційних установ. Наразі встановлено 25 причетних до правопорушень осіб, з яких 8 осіб отримали підозру, а одного затримано.

На думку Михайла Федорова, корінь проблеми в іншому. І випадки будуть повторюватися, але значно менше. Ми працюємо над причинами. На жаль, це світова проблема.



Для Мінцифри важливо повністю змінити бізнес-процеси на основі цифрових технологій — точкові електронні реформи не дають потрібного результату. Зараз у міністерстві працюють над удосконаленням реєстрів, їх захистом та безпекою.

У ході слідчих дій правоохоронці встановили, що джерела походження цих даних — компанії з автострахування, комерційні та державні банки, бази державних органів РФ, компанії з логістичних послуг, служби таксі та ігрові сервіси. Крім цього, правоохоронці викрили несанкціонований доступ до облікових записів міжнародних Market Places.

Ключові затримання відбулися в Києві, Одеській, Донецькій, Чернігівській та Запорізьких областях. За словами заступника Міністра внутрішніх справ Сергія Гончарова, за результатами слідчих дій найближчим часом поліція оголосить підозру ще 29 фігурантам розслідування, проведе 9 обшуків та припинить діяльність ще 9 Telegram-каналів і форумів даркнету з розповсюдження персональних даних громадян. Окрім цього, документується та реалізується відкриття ще 12 кримінальних проваджень.



По материалам: [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

Не нашли ответа на свой вопрос?
Зарегистрируйтесь и задайте новый вопрос.


Ответить Новая тема
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 26.06.25, 1:32
1С Предприятие 8.3, 1С Предприятие 8.2, 1С Предприятие 8.1, 1С Предприятие 8.0, 1С Предприятие 7.7, Литература 1С, Общие вопросы по администрированию 1С, Методическая поддержка 1С - всё в одном месте: на Украинском 1С форуме!