Заказы на доработку 1С (сервис удаленной работы)

Хранилище

База знаний
Неназначенных незавершенных заказов: 1
Бесплатные отчеты, обработки, конфигурации, внешние компоненты для 1С Статьи, описание работы, методики по работе с 1С

Здравствуйте, гость ( Вход | Зарегистрироваться )



> Нормативная база: Письма: Госказначейство: Щодо сплати авансового внеску (лист Держказначейства від 28.12.2017 р. № 16-08/1177-21961)          
Володя Гройсман Подменю пользователя
сообщение 06.02.18, 0:50
Сообщение #1

Живет на форуме
***********
Группа: Пользователи
Сообщений: 20863
Спасибо сказали: 27 раз
Рейтинг: 0

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 28.12.2017 р. № 16-08/1177-21961

Щодо сплати авансового внеску

Державна казначейська служба України (далі - Казначейство) розглянула запит <...> щодо сплати авансового внеску та в межах компетенції повідомляє.

Законом України від 02.06.2016 N 1404-VIII "Про виконавче провадження" (далі - Закон) передбачено, що до заяви про примусове виконання рішення стягувач додає квитанцію про сплату авансового внеску в розмірі 2 відсотків суми, що підлягає стягненню, але не більше 10 мінімальних розмірів заробітної плати, а за рішенням немайнового характеру та рішень про забезпечення позову - у розмірі одного мінімального розміру заробітної плати з боржника - фізичної особи та в розмірі двох мінімальних розмірів заробітної плати з боржника - юридичної особи.

Слід зазначити, що вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2014 N 117 "Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповують за бюджетні кошти" розповсюджується на умови, які визначаються в договорах на закупівлю товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти. Обов'язковість сплати авансового внеску встановлена Законом.

Економічна класифікація видатків бюджету призначена для чіткого розмежування видатків бюджетних установ та одержувачів бюджетних коштів за економічними характеристиками операцій, які здійснюються відповідно до функцій держави та місцевого самоврядування (підпункт 1.1 Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 12.03.2012 N 333, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 27.03.2012 за N 456/20769 (далі - Інструкція).

Інструкцією визначено, що сплата податкових, неподаткових та інших платежів на безповоротній основі, справляння яких передбачено законодавством (включаючи плату за адміністративні послуги); сплата грошового внеску (гарантії) для забезпечення виконання зобов'язань у зв'язку з участю у закупівлях (конкурсі) здійснюється за КЕКВ 2800 "Інші поточні видатки" (пп. 2.6-1).

Враховуючи, що Законом передбачене подальше повернення авансового внеску, то така сума авансового внеску відображається в бухгалтерському обліку як збільшення дебіторської заборгованості і зменшення витрат звітного періоду.



Перший заступник Голови

В. Дуда



По материалам: [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

Не нашли ответа на свой вопрос?
Зарегистрируйтесь и задайте новый вопрос.


Ответить Новая тема
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 24.06.25, 18:59
1С Предприятие 8.3, 1С Предприятие 8.2, 1С Предприятие 8.1, 1С Предприятие 8.0, 1С Предприятие 7.7, Литература 1С, Общие вопросы по администрированию 1С, Методическая поддержка 1С - всё в одном месте: на Украинском 1С форуме!