Заказы на доработку 1С (сервис удаленной работы)

Хранилище

База знаний
Неназначенных незавершенных заказов: 5, свеженьких 1
Бесплатные отчеты, обработки, конфигурации, внешние компоненты для 1С Статьи, описание работы, методики по работе с 1С

Здравствуйте, гость ( Вход | Зарегистрироваться )

> Мінсоцполітики: Керівника Фонду соціального страхування поновили на посаді з порушенням          
Лёша Гончарук Подменю пользователя
сообщение 21.11.19, 14:50
Сообщение #1

Крутой
**********
Группа: Пользователи
Сообщений: 1640
Спасибо сказали: 2 раз
Рейтинг: 0

“Поновлення” Євгена Баженкова на посаді керівника виконавчої дирекції Фонду соціального страхування відбулося з порушенням.

Про це заявив заступник Міністра Олег Коваль на брифінгу для ЗМІ.

“У нас є всі підстави вважати, що поновлення пана Баженкова на посаді відбулося з порушенням. На це є одразу декілька причин”, - зазначив Олег Коваль.

За словами заступника Міністра, такий висновок Мінсоцполітики зробило на основі наступних факторів:

№1 “Печерський суд м. Києва перевершив самого себе і за тиждень вирішив справу, яка тягнулася понад року. Головуючий суддя Підпалий Вячеслав Валерійович, який прийняв рішення 08 листопада, фактично одразу пішов у відпустку, не опублікувавши ПОВНОГО рішення суду”, - сказав Олег Коваль.

№2 “Неповне рішення суду (лише вступна та резолютивна частини) було опубліковано у реєстрі судових рішень 14 листопада. В цей же день ПРИВАТНИЙ нотаріус, а не державний реєстратор, вніс зміни до державного реєстру, чим фактично “поновив” пана Баженкова на посаді. Це суперечить процедурі”, - аргументував заступник Міністра.

№3 “18 листопада Міністерство соціальної політики подало скаргу на дії виконавця у Міністерство юстиції, але оскільки повного рішення суду немає, це блокує процедуру подання апеляції на рішення суду. Суддя, який вів справу, пішов у відпустку”, - резюмував Олег Коваль.

Як підкреслив заступник Міністра, з самого початку своєї каденції нове керівництво Мінсоцполітики звернулося до Генеральної прокуратури із проханням прояснити ситуацію у Фонді соціального страхування. Як виявилося, зараз це відомство веде 2 кримінальних справи, фігурантом у яких є “поновлений” керівник Фонду Євген Баженков. Ці кримінальні справи стосуються приватизації державного майна.

Нагадаємо, що Євгена Баженкова було звільнено 15 травня 2018 року рішенням правління Фонду, підставою для чого стали вказівки пана Баженкова про зміну форми власності 71 об’єкта із державної на приватну.

Як наголосив Олег Коваль, Міністерство соціальної політики за жодних обставин не буде співпрацювати із будь-ким, хто фігурує у кримінальних справах, особливо якщо мова йде про розкрадання загальнодержавного майна.

Для вирішення ситуації та недопущення маніпуляцій із Фондом, Міністерство соціальної політики підтримує законопроект [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки], розроблений Комітетом Верховної Ради з питань соціальної політики і захисту прав ветеранів (щодо посилення ролі держави в управлінні Фондом).

Цей закон потрібен для врегулювання ситуації з призначенням керівництва Фонду, оскільки майже 1,5 року правління Фонду (у складі трьох сторін: профспілок, роботодавців та держави) не може зібрати правління для затвердження нового директора. А без постійного менеджмента ефективне управління організацією неможливе.По материалам: [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

Не нашли ответа на свой вопрос?
Зарегистрируйтесь и задайте новый вопрос.


Ответить Новая тема
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 16.12.19, 5:10
1С Предприятие 8.3, 1С Предприятие 8.2, 1С Предприятие 8.1, 1С Предприятие 8.0, 1С Предприятие 7.7, Литература 1С, Общие вопросы по администрированию 1С, Методическая поддержка 1С - всё в одном месте: на Украинском 1С форуме!