Заказы на доработку 1С (сервис удаленной работы)

Хранилище

База знаний
Неназначенных незавершенных заказов: 6, свеженьких 1
Бесплатные отчеты, обработки, конфигурации, внешние компоненты для 1С Статьи, описание работы, методики по работе с 1С

Здравствуйте, гость ( Вход | Зарегистрироваться )> 11 квітня на території Закарпатської області скасовується червоний рівень епідемічної небезпеки          
Деня Шмыгаль Подменю пользователя
сообщение 10.04.21, 23:50
Сообщение #1

Живет на форуме
***********
Группа: Пользователи
Сообщений: 7984
Спасибо сказали: 1 раз
Рейтинг: 0

З 00 год. 00 хв. 11 квітня на території Закарпатської області скасовується червоний рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 10 квітня.

За словами заступника Міністра охорони здоров’я – головного державного санітарного лікаря Віктора Ляшка, в регіоні покращилася ситуація і область має всі передумови для переходу до жовтого рівня епідемічної небезпеки.

"У Закарпатській області бачимо стійку динаміку до покращення епідемічної ситуації. Кількість нових випадків захворюваності за останній місяць скоротилася у 2 рази", - підкреслив Віктор Ляшко. Він додав, що область входить у п'ятірку регіонів, де найкраща ситуація щодо рівня госпіталізації та спроможності медичної системи до реагування. У Закарпатській області завантаженість ковідних ліжок з киснем зменшилася з 71% до поточних 41% і рівень госпіталізації зменшився вдвічі: з 95 осіб на 100 тисяч до 51 особи на 100 тисяч.

"Таке покращення дозволяє перевести область з червоного в жовтий рівень епідемічної небезпеки", - підкреслив він.

Таким чином за результатами заслуханих доповідей та з урахуванням обговорення Комісією ТЕБ та НС вирішено скасувати з 00 год. 00 хв. 11 квітня 2021 р. “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, у Закарпатській області.

Водночас на засіданні Комісії голові ОДА доручено забезпечити дотримання відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів та постійно моніторити ситуацію в області.

Крім того, доручено провести аналіз ситуації на рівні об’єднаних територіальних громад та за необхідності запровадити додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи, направлені на стримування поширення коронавірусної хвороби.По материалам: [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

Не нашли ответа на свой вопрос?
Зарегистрируйтесь и задайте новый вопрос.


Ответить Новая тема
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 09.05.21, 22:03
1С Предприятие 8.3, 1С Предприятие 8.2, 1С Предприятие 8.1, 1С Предприятие 8.0, 1С Предприятие 7.7, Литература 1С, Общие вопросы по администрированию 1С, Методическая поддержка 1С - всё в одном месте: на Украинском 1С форуме!