Заказы на доработку 1С (сервис удаленной работы)

Хранилище

База знаний
Неназначенных незавершенных заказов: 5
Бесплатные отчеты, обработки, конфигурации, внешние компоненты для 1С Статьи, описание работы, методики по работе с 1С

Здравствуйте, гость ( Вход | Зарегистрироваться )> Мінфін спільно з Мінсоцполітики розробив зручний механізм монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»          
Деня Шмыгаль Подменю пользователя
сообщение 01.08.20, 23:50
Сообщение #1

Живет на форуме
***********
Группа: Пользователи
Сообщений: 3020
Спасибо сказали: 0 раз
Рейтинг: 0

У зв’язку зі складністю та тривалістю тендерних процедур закупівля «пакунку малюка» станом на червень не відбулась, а отже, виникла необхідність розроблення іншого механізму, що дозволив би вчасно надати державну допомогу родинам, які мають новонароджених дітей та не можуть бути забезпечені зазначеною натуральною допомогою.

Міністерство фінансів підтримало пропозицію Міністерства соціальної політики та долучилося до розроблення процедури монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

29 липня 2020 року Уряд прийняв постанову КМУ «Про виплату грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» на дітей, які народились у 2020 році та не отримали «пакунок малюка».

Відтепер кожна сім’я, яка має новонароджену дитину та не отримала натуральної допомоги «пакунок малюка», зможе скористатись своїм правом на грошову компенсацію від держави у розмірі 5000 гривень. Ці кошти надійдуть на спецрахунки, що будуть відкриті у вигляді окремої картки у найближчих для заявників відділеннях АТ КБ «ПриватБанк».

Мінфін зі свого боку забезпечив, щоб процедура отримання коштів була спрощеною та зручною для родин.

Державна допомога спрямовується виключно на придбання дитячих товарів (засобів догляду, одягу, взуття, харчування, дитячого посуду, іграшок) та товарів для породіллі (прокладок для лактації та прокладок післяпологових). Мережа закладів торгівлі, де можна буде здійснити такі закупівлі, буде визначена Мінсополітики за бажанням цих закладів долучитись до пілотного проекту.

Мінфін триматиме на контролі вчасність та прозорість забезпечення механізму виплат.По материалам: [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

Не нашли ответа на свой вопрос?
Зарегистрируйтесь и задайте новый вопрос.


Ответить Новая тема
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 07.08.20, 2:38
1С Предприятие 8.3, 1С Предприятие 8.2, 1С Предприятие 8.1, 1С Предприятие 8.0, 1С Предприятие 7.7, Литература 1С, Общие вопросы по администрированию 1С, Методическая поддержка 1С - всё в одном месте: на Украинском 1С форуме!