Заказы на доработку 1С (сервис удаленной работы)

Хранилище

База знаний
Неназначенных незавершенных заказов: 2, свеженьких 1
Бесплатные отчеты, обработки, конфигурации, внешние компоненты для 1С Статьи, описание работы, методики по работе с 1С

Здравствуйте, гость ( Вход | Зарегистрироваться )



> Помилки у трудових книжках: відповідаємо на ваші запитання          
Деня Шмыгаль Подменю пользователя
сообщение 25.04.21, 23:50
Сообщение #1

Живет на форуме
***********
Группа: Пользователи
Сообщений: 8395
Спасибо сказали: 1 раз
Рейтинг: 0

[необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

Автор: Біляєва Олена, експертка з питань оплати праці.

Перевіряючи трудові книжки перед їх скануванням і передачею до ПФУ, кадровики часто виявляють у них помилки. У цій статті відповімо на декілька запитань, пов’язаних із виправленням неправильних або неточних записів у трудовій книжці.

Помилка в даті народження та нечітка печатка

На титульній сторінці трудової книжки неправильно зазначено дату народження працівника і практично не видно печатки. Трудова книжка заводилася в установі, яку вже кілька разів було реорганізовано. Як виправити помилку і що робити з печаткою?

Згідно з [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки] зміна записів у трудових книжках про прізвище, ім’я, по батькові і дату народження виконується власником або уповноваженим ним органом за останнім місцем роботи на підставі документів (паспорта, свідоцтва про народження, про шлюб, про розірвання шлюбу, про зміну прізвища, ім’я та по батькові тощо) з посиланням на номер і дату цих документів.

Подпишитесь, чтобы открыть доступ к материалам Я уже подписчик Оплата праці Спеціалізоване видання для фахівців в області оподаткування та бухгалтерського обліку в усіх сферах бізнесу

155 грн/
месяц [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

По материалам: [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

Не нашли ответа на свой вопрос?
Зарегистрируйтесь и задайте новый вопрос.


Ответить Новая тема
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 19.04.24, 16:59
1С Предприятие 8.3, 1С Предприятие 8.2, 1С Предприятие 8.1, 1С Предприятие 8.0, 1С Предприятие 7.7, Литература 1С, Общие вопросы по администрированию 1С, Методическая поддержка 1С - всё в одном месте: на Украинском 1С форуме!