Заказы на доработку 1С (сервис удаленной работы)

Хранилище

База знаний
Неназначенных незавершенных заказов: 2
Бесплатные отчеты, обработки, конфигурации, внешние компоненты для 1С Статьи, описание работы, методики по работе с 1С

Здравствуйте, гость ( Вход | Зарегистрироваться )



> Які новації несе майбутня пенсійна реформа          
Володя Гройсман Подменю пользователя
сообщение 22.06.17, 23:50
Сообщение #1

Живет на форуме
***********
Группа: Пользователи
Сообщений: 20863
Спасибо сказали: 27 раз
Рейтинг: 0

Для інформування громадськості про нюанси пенсійних змін [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки], у якому розміщено найпоширеніші запитання та відповіді, що виникають у зв’язку з майбутніми новаціями в пенсійному законодавстві.

Зокрема розміщено пояснення щодо того:

  • як саме підвищаться пенсії та що зміниться в механізмі їх розрахунку;
  • чи зараховується навчання в університеті до страхового стажу;
  • чи планується проводити осучаснення пенсій для колишніх учених, яким пенсія була нарахована за спеціальним законодавством;
  • які пенсійні пільги передбачені для жінок;
  • чи переглядатимуться пенсії для тих, хто вийшов на пенсію в 2017 році.
Також указується, що з 1 січня 2018 року пропонується встановити такі правила:

  • Пенсія за віком у 60 років
Пенсія за віком у 60 років призначатиметься за наявності страхового стажу 25 років. Кожні 12 місяців вимога до розміру страхового стажу збільшуватиметься на 1 рік. І в 2028 році, аби отримати пенсію за віком, необхідно буде мати 35 років страхового стажу.

Для стимулювання продовження роботи після досягнення пенсійного віку пропонується залишити чинну систему доплати (бонусу) за більш пізній вихід на пенсію — 0,5% від нарахованої пенсії за кожен додатковий місяць страхового стажу (або 6% — за рік). У випадку ж виходу на пенсію з відстрочкою понад 5 років такий бонус становитиме 0,75% від нарахованої пенсії за кожен місяць страхового стажу після досягнення 60-річного віку (або 9% — за рік).

Якщо в 60-річної особи не буде зазначеної тривалості страхового стажу, вона має право обрати — допрацювати необхідну кількість років або придбати необхідну тривалість страхового стажу для призначення пенсії у віці від 60 до 63 років.

Ці правила діятимуть із урахуванням перехідного періоду підвищення пенсійного віку жінкам.

  • Пенсія за віком у 63 роки
У 63 роки пенсія за віком — як для чоловіків, так і для жінок, призначатиметься за наявності страхового стажу тривалістю від 15 до 25 років. Кожні 12 місяців вимога до кількості страхового стажу збільшуватиметься на 1 рік до досягнення в 2028 році 25–35 років страхового стажу.

Якщо в 63-річної особи не буде зазначеної тривалості страхового стажу, вона має право обрати — допрацювати необхідну кількість років або придбати необхідну тривалість страхового стажу для призначення пенсії у віці від 63 до 65 років.

  • Пенсія за віком у 65 років
Починаючи з 1 січня 2019 року, особам, у яких страховий стаж становитиме 15 років, пенсія за віком призначатиметься в 65 років.

Особи, у яких відсутній страховий стаж (загальний) тривалістю 15 років, матимуть право на призначення державної соціальної допомоги після досягнення 65 років за сукупним доходом сім’ї.

Зауважимо, що 21 червня проект законів про пенсійну реформу направлено на розгляд Парламенту. Ознайомитися з документами можливо за гіперпосиланнями:

[необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

[необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]



По материалам: [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

Не нашли ответа на свой вопрос?
Зарегистрируйтесь и задайте новый вопрос.


Ответить Новая тема
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 27.04.24, 0:21
1С Предприятие 8.3, 1С Предприятие 8.2, 1С Предприятие 8.1, 1С Предприятие 8.0, 1С Предприятие 7.7, Литература 1С, Общие вопросы по администрированию 1С, Методическая поддержка 1С - всё в одном месте: на Украинском 1С форуме!