Заказы на доработку 1С (сервис удаленной работы)

Хранилище

База знаний
Неназначенных незавершенных заказов: 2
Бесплатные отчеты, обработки, конфигурации, внешние компоненты для 1С Статьи, описание работы, методики по работе с 1С

Здравствуйте, гость ( Вход | Зарегистрироваться )



> Оподаткування ПДВ операцій з реекспорту          
Володя Гройсман Подменю пользователя
сообщение 24.09.17, 23:50
Сообщение #1

Живет на форуме
***********
Группа: Пользователи
Сообщений: 20863
Спасибо сказали: 27 раз
Рейтинг: 0

ДФС в [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки] нагадала, що операції з вивезення товарів у митному режимі реекспорту (за винятком операцій з вивезення відповідно до п. 5 частини 1 ст. 86 МКУ) підлягають звільненню від оподаткування ПДВ. Якщо платник податку за такими товарами скористався своїм правом на податковий кредит і в подальшому здійснює їх вивезення в митному режимі реекспорту, то в податковому періоді, на який припадає таке вивезення, платник повинен здійснити нарахування ПДВ відповідно до пункту 198.5 статті 198 ПКУ.

При цьому податкові зобов'язання з ПДВ нараховуються в розмірі сум ПДВ, які були включені платником до складу податкового кредиту та сплачені до бюджету за операції з тимчасового ввезення товару.

Отже, платник податку за операцією з вивезення товарів у митному режимі реекспорту на дату виникнення податкових зобов'язань з ПДВ становить і реєструє в ЄРПН дві податкові накладні:

одну - на дату фактичного вивезення товарів за межі України, зафіксовану в митній декларації. У верхній лівій частині в рядку "Залишається у продавця (тип причини)" експортер ставить позначку "X" і вказує тип причини "07" ( "Експортні поставки"). У графі "Одержувач (покупець)" вказується найменування нерезидента та через кому - країна, в якій зареєстрований одержувач товару, а в рядку "Індивідуальний податковий номер покупця" проставляється умовний ІПН "300000000000";

другу - не пізніше останнього дня звітного (податкового) періоду на загальну суму частки сплаченого (нарахованого) податку при тимчасовому ввезенні товарів. У графі "Зведена податкова накладна" робиться відмітка "X", в графі "Одержувач (покупець)" платник податку вказує власне найменування (П.І.Б.), в рядку "Індивідуальний податковий номер одержувача (покупця)" проставляється умовний ІПН " 600000000000 ", а у верхній лівій частині зазначається відповідний тип причини" 09 "-" Складено на поставку для операцій, звільнених від оподаткування податком на додану вартість ". Обидві податкові накладні підлягають реєстрації в ЄРПН.



По материалам: [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

Не нашли ответа на свой вопрос?
Зарегистрируйтесь и задайте новый вопрос.


Ответить Новая тема
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 26.04.24, 21:39
1С Предприятие 8.3, 1С Предприятие 8.2, 1С Предприятие 8.1, 1С Предприятие 8.0, 1С Предприятие 7.7, Литература 1С, Общие вопросы по администрированию 1С, Методическая поддержка 1С - всё в одном месте: на Украинском 1С форуме!