Заказы на доработку 1С (сервис удаленной работы)

Хранилище

База знаний
Неназначенных незавершенных заказов: 6, свеженьких 2
Бесплатные отчеты, обработки, конфигурации, внешние компоненты для 1С Статьи, описание работы, методики по работе с 1С

Здравствуйте, гость ( Вход | Зарегистрироваться )

> Нормативная база: Письма: Письма ГФСУ: Щодо підписування касових ордерыв у разі відсутності директора (лист ГУ ДФС у Полтавській області від 07.08.2018 р. № 3449/ІПК/16-31-14-04-22)          
Володя Гройсман Подменю пользователя
сообщение 10.08.18, 16:50
Сообщение #1

Живет на форуме
***********
Группа: Пользователи
Сообщений: 18419
Спасибо сказали: 22 раз
Рейтинг: 0

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 07.08.2018 р. № 3449/ІПК/16-31-14-04-22

Про надання індивідуальної податкової консультації

Головне управління ДФС у Полтавській області, розглянувши звернення від [...] 2018 N [...], щодо надання індивідуальної податкової консультації в порядку [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки], із змінами та доповненнями, повідомляє наступне.

Питання. Підприємство має відокремлені підрозділи, де є каси. Хто повинен підписувати касові ордери у разі відсутності директора?

Порядок ведення касових операцій у національній валюті України, зокрема юридичними особами (крім банків) та їх відокремленими підрозділами незалежно від організаційно-правової форми та форми власності, визначено Положенням про ведення касових операцій у національній валюті в Україні (далі - Положення), яке затверджено [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки] (із змінами і доповненнями, внесеними [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]).

Згідно з [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки], видача готівки з кас проводиться за видатковими касовими ордерами або видатковими відомостями. Документи на видачу готівки підписуються керівником і головним бухгалтером або особою, уповноваженою керівником. До видаткових ордерів додаються заяви на видачу готівки, розрахунки.

Підпис керівника установи/підприємства на видаткових касових ордерах не обов'язковий, якщо на доданих до видаткових касових ордерів документах, заявах, рахунках є його дозвільний напис.

Враховуючи вищевикладене, право підпису видаткового касового ордера, замість головного бухгалтера, може бути делеговане іншій особі, уповноваженій керівником. Підписання видаткового касового ордера іншою особою, ніж керівник, [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки] не передбачено.

Згідно з [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки] індивідуальна податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, якому надано таку консультацію.По материалам: [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

Не нашли ответа на свой вопрос?
Зарегистрируйтесь и задайте новый вопрос.


Ответить Новая тема
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 21.03.19, 4:05
1С Предприятие 8.3, 1С Предприятие 8.2, 1С Предприятие 8.1, 1С Предприятие 8.0, 1С Предприятие 7.7, Литература 1С, Общие вопросы по администрированию 1С, Методическая поддержка 1С - всё в одном месте: на Украинском 1С форуме!

Курсы валют: доллар США к гривне Курсы валют: евро к гривне Курсы валют: российский рубль к гривне