Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Реєстр податкових накладних
Украинский 1С форум: всё про 1С 8.3, 1С 8.2, 1С 8.1, 1С 8.0, 1С 7.7 > Программисту > Вся 1С
Sanyk
В конфігураціях в звітах по податку по ПДВ для платформи 7.7 (тестував на конф. 1С бухгалтерія, ПУБ) та для 1С 8 (тестував на УПП) існує обмеження, при вигрузці в формат XML, на кількість накладних (має бути не більше 9999) в одній порції реєстру податкових накладних. Підкажіть, чому існує це обмеження?

В мене існує декілька версій чому це існує (але яка з них вірна не знаю):
1) Обмеження формату вигрузки (XML)
2) Обмеження повязане з законодавством;
3) Ідея належить самим розробникам конфігурацій.
logist
УПП у вас часом не версии ниже 1.2.22.5?
Sanyk
Тест проходив на УПП 1.3.19.2. Ось код, який засвідчує це обмеження:

Если КвоСтрокТаблицыДанных > 9999 Тогда
        
        ОбщегоНазначения.СообщитьИнформацию(НСтр("ru='Для выгрузки в электронный вид каждый раздел отчета должен содержать не более 9999 строк."
"В данном отчете ограничение превышено."
"Сформируйте несколько отчетов с интервальным разбиением по периоду."
"При выгрузке в электронный вид, в форме обработки, которая открывается для выгрузки,"
"присвойте отчетам порядковые номера в поле ""Номер документа в периоде""';uk='Для вивантаження в електронний вид кожний розділ звіту повинен містити не більше 9999 рядків."
"У даному звіті обмеження перевищене."
"Сформуйте кілька звітів з інтервальною розбивкою за періодом."
"При вивантаженні в електронний вигляд, у формі обробки, що відкривається для вивантаження,"
"присвойте звітам порядкові номери в полі ""Номер документа в періоді""'"), ,
                           СтатусСообщения.Важное);
        
        мСлужебныеДанные = Неопределено;
        мЭкспорт         = Ложь;
        
    КонецЕсли;
Zaval
Дуже дивно. Колись виправляли це самотужки. Потім, в якомусь релізі БП(вже досить давно) ситуацію було виправлено - до 6 знаків(з точним числом можу помилятися).
Ваша ситауація:
1. Застарілий коментар. Дивіться довжину реквізитів безпосередньо в коді та формі обробки.
2. В обробці вашої конфи є зміни, тому під час оновлення її модуль було збережено.

Виправити ситуацію - швидше і простіше, ніж тему заводити sad.gif
Sanyk
Цитата(Zaval @ 13.09.13, 17:04) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
Дуже дивно. Колись виправляли це самотужки. Потім, в якомусь релізі БП(вже досить давно) ситуацію було виправлено - до 6 знаків(з точним числом можу помилятися).
Ваша ситауація:
1. Застарілий коментар. Дивіться довжину реквізитів безпосередньо в коді та формі обробки.
2. В обробці вашої конфи є зміни, тому під час оновлення її модуль було збережено.

Виправити ситуацію - швидше і простіше, ніж тему заводити sad.gif


Думаю, ви не зрозуміли поставлене питання. Я не питаю як зняти обмеження, я питаю, чому воно взагалі існує.

Наявність цього обмеження перервірялось на повністю типових конфігураціях, без жодних змін. Для прикладу я навів приклад коду для УПП, такі ж обмеження є в звітності для конфігурацій для 1С 7.7.
logist
Цитата(Zaval @ 13.09.13, 17:04) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
Потім, в якомусь релізі БП(вже досить давно) ситуацію було виправлено - до 6 знаків(з точним числом можу помилятися).

Это было в октябре 2010 г. (например в БП 1,1,18)
Zaval
Цитата(Sanyk @ 13.09.13, 17:24) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
Думаю, ви не зрозуміли поставлене питання.


Це Ви так думаєте.... smile.gif
Ставити питання - треба ще мати право... Що Вам відповіли розробники програмного забезпечення?
Zaval
Цитата(Sanyk @ 13.09.13, 15:49) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
В мене існує декілька версій чому це існує (але яка з них вірна не знаю):


Насправді - версія одна. З деякого часу "Реєстр..." включений до складу регламентних звітів, які оновлюються щоквартально і розповсюджуються як зовнішні файли.
З того часу всім байдуже, що там написано у внутрішніх звітах конфігурацій smile.gif
Доречі, зроблене Вами зветься не "тестував", а "читав код, не знаючи, чи він взагалі використовується". smile.gif
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.