Заказы на доработку 1С (сервис удаленной работы)

Хранилище

База знаний
Бесплатные отчеты, обработки, конфигурации, внешние компоненты для 1С Статьи, описание работы, методики по работе с 1С

Здравствуйте, гость ( Вход | Зарегистрироваться )



> Предоплата по фискалу? , Возможно ли в рамках законодательства?          
vbi Подменю пользователя
сообщение 16.08.18, 10:27
Сообщение #1

Оратор
Иконка группы
Группа: Местный
Сообщений: 373
Из: Украина, Луцк
Спасибо сказали: 72 раз
Рейтинг: 0

Не знал в какую тему написать, думаю эта подойдет больше всего, но вопрос скорее юридический чем технический. Дело в том, что при внедрении подарочных сертификатов один очень умный бухгалтер настаивает что продажа подарочного сертификата должна по фискальному регистратору фиксироватся как предоплата, которая пойдет по банку, сделает взаиморасчеты с конечным покупателем, а при оплате подарочным сертификатом просто выдастся товар и взаиморасчеты перекроются. Бухгалтер настаивала что в фискальном регистраторе предусмотрен чек на предоплату, при котором кладутся деньги в кассу не списывая никаккого товара, а мы такого не знаем.

Так ли это, и вообще предусмотрена ли такая предоплата по законодательству? И пробитие по фискалу товара, уже оплаченого ранее?

Є [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки],
і [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]а ще відповідно до п. 1 та п. 11 ст. 3 Закону суб'єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов'язані: проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані в установленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій; проводити розрахункові операції через РРО з використанням режиму попереднього програмування найменування (для пального із зазначенням коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД), цін товарів (послуг) та обліку їх кількості.

Враховуючи викладене вище, розрахункові операції у разі проведення розрахунків за попередню (авансову) оплату за товар (послугу) проводяться через РРО з зазначенням у касовому чеку «передоплата товарів»?Я правильно розумію?




Signature
Впроваджую, супроводжую

XBrut Подменю пользователя
сообщение 17.08.18, 16:11
Сообщение #2

Статус
**********
Группа: Пользователи
Сообщений: 1543
Спасибо сказали: 254 раз
Рейтинг: 0

..так грошей же в скринці нема... яка передоплата?

сертифікат подарунковий - то грошей нема... чи клієнт за нього платить?


.... зачекайте.. передоплата означає першу подію і виписку податкової накладної
.... а що ж буде у тій податковій накладній ? за що передоплата? не сходиться

sasha007 Подменю пользователя
сообщение 21.08.18, 14:19
Сообщение #3

Оратор
Иконка группы
Группа: Местный
Сообщений: 284
Спасибо сказали: 86 раз
Рейтинг: 0

Бух правий. В РРО є така можливість. Найменування виду оплати для цих цілей в різних моделях РРО різне. Я не впевнений на 100%, але мені здається що назву опції "вид оплати" в РРО можна запрограмувати.
Як варіант (старий РРО ЕкселліоDPU500):
1. 12.08.2018. Продано сертифікат - чек з видом оплати "готівка" і номенклатурою "подарунковий сертифікат на 100 грн.". ПН з номенклатурою "подарунковий сертифікат на 100 грн.".
2. 30.08.2018. Відпущено товар по подарунковому сертифікату - чек з видом оплати "чеком". Коригуюча до ПН, в ній "подарунковий сертифікат на 100 грн." заміняється на конкретну номенклатуру.

Як я писав вище, можливо, вид оплати "чеком" можна перепрограмувати в РРО на вид оплати "подарунковий сертифікат", або додати такий новий вид оплати.

"...Подарунковий сертифікат є пластиковою або картонною карткою різного номіналу (наприклад, на 200, 500, 1 000 грн.). Придбавач сертифіката та його пред'явник можуть бути однією і тією самою особою або різними особами. Продаж сертифіката означає отримання передоплати в сумі номінальної вартості такого сертифіката, а для покупця – можливість обміняти подарунковий сертифікат на товар (або послугу) за дотримання певних правил. Продаж подарункового сертифіката передбачає попереднє програмування РРО. Особливістю є те, що в момент продажу сертифіката ще не відомо, який саме товар (або послуга) згодом буде продано покупцеві. Для попереднього програмування до РРО вноситься назва «Подарунковий сертифікат», його номер (за наявності) і номінал. При розрахунку за товар подарунковим сертифікатом у касовому чеку зазначається: найменування і кількість товару, що реалізується, його вартість, ставка і сума ПДВ; форма оплати – «Подарунковий сертифікат». При цьому якщо вартість товару (послуги) вища від номінальної вартості сертифіката, сума, якої не вистачає, доплачується покупцем, що і відображається в чеку із зазначенням виду оплати («Готівка» або «Картка»)."

Сообщение отредактировал sasha007 - 21.08.18, 14:33


Signature
Пользователь:
1С 8.2. "Бухгалтерія для України", "ЗУП".
1С 7.7. "ПУБ", "ЗиК".

XBrut Подменю пользователя
сообщение 21.08.18, 21:23
Сообщение #4

Статус
**********
Группа: Пользователи
Сообщений: 1543
Спасибо сказали: 254 раз
Рейтинг: 0

коригуюча податкова на кожний випадок продажу через сертифікат ? crazy.gif однако

П.С.

я б продавав сертифікат, як послугу, а під час продажу товару робив знижку.

sasha007 Подменю пользователя
сообщение 22.08.18, 11:06
Сообщение #5

Оратор
Иконка группы
Группа: Местный
Сообщений: 284
Спасибо сказали: 86 раз
Рейтинг: 0

Цитата(XBrut @ 21.08.18, 22:23) *
я б продавав сертифікат, як послугу, а під час продажу товару робив знижку.

Тобто при продажу товару знижка буде 100% ? Ну якщо товар 100 грн., і сертифікат на 100 грн.
ДФС вас, в такому випадку, двічі накаже на ПДВ:
1ий раз заплатите при продажу сертиифікату як послуги.
2ий раз заплатите умовний ПДВ: оскільки база оподаткування ПДВ, при продажу товарів, має бути не нижча за собівартість придбання.
Якщо так зробити як ви пропонуєте, то ДФС буде розглядати продаж сертиифікату і продаж товару як дві окремі операції, відповідно базу оподаткування при продажу товарів ніяк не пропустить з нулем.




Signature
Пользователь:
1С 8.2. "Бухгалтерія для України", "ЗУП".
1С 7.7. "ПУБ", "ЗиК".

Спасибо сказали: XBrut,

XBrut Подменю пользователя
сообщение 23.08.18, 10:19
Сообщение #6

Статус
**********
Группа: Пользователи
Сообщений: 1543
Спасибо сказали: 254 раз
Рейтинг: 0

Ваші доводи логічні. Я не зовсім розумів , що таке саме подарунковий сертифікат. Я його плутав зі знижкою.

Але робити на кожне використання сертифікату коригування податкової і ганяти ці дані через державну базу податкових ... якось воно мутно

Не нашли ответа на свой вопрос?
Зарегистрируйтесь и задайте новый вопрос.


Ответить Новая тема
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 28.03.24, 18:45
1С Предприятие 8.3, 1С Предприятие 8.2, 1С Предприятие 8.1, 1С Предприятие 8.0, 1С Предприятие 7.7, Литература 1С, Общие вопросы по администрированию 1С, Методическая поддержка 1С - всё в одном месте: на Украинском 1С форуме!