Заказы на доработку 1С (сервис удаленной работы)

Хранилище

База знаний
Неназначенных незавершенных заказов: 4
Бесплатные отчеты, обработки, конфигурации, внешние компоненты для 1С Статьи, описание работы, методики по работе с 1С

Здравствуйте, гость ( Вход | Зарегистрироваться )

> Картка із зразками підписами скасована, але подайте перелік підписантів          
Володя Гройсман Подменю пользователя
сообщение 16.05.19, 0:00
Сообщение #1

Живет на форуме
***********
Группа: Пользователи
Сообщений: 20863
Спасибо сказали: 26 раз
Рейтинг: 0

НБУ повідомив, що скасовано вимогу щодо подання картки із зразками підписів, посвідченої нотаріально, яку подають під час відкриття рахунків клієнтів.

Відповідно зникли поняття «першого» та «другого» підпису.

Однак банку потрібно подати/надіслати в паперовій або електронній формі перелік осіб, які мають право розпорядження рахунком (далі — Перелік).

Перелік вимагають від усіх клієнтів, крім фізичних осіб (у тому числі підприємців та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність).

Він може містити необмежену кількість розпорядників рахунком (як одного підписанта, так і декількох). Якщо змінюєте або доповнюєте перелік, то повинні подати/надіслати оновлений перелік розпорядників рахунком та документи, що підтверджують їх повноваження.

Перелік подаєте у довільній формі, якщо банк не передбачив інше своїми внутрішніми документами.

Обов’язкові реквізити переліку:

  • прізвище, ім'я, по батькові (за наявності) розпорядника(ів) рахунком,
  • (їх) власноручний(і) підпис(и), якщо Перелік у паперовій формі.
Керівник засвідчує перелік своїм підписом.

Крім цього НБУ зазначив, що банки зобов’язані повідомляти про відкриття/закриття рахунку юрособи до контролюючого органу, в якого дана юрособа на день відкриття/закриття стоїть на обліку.

Якщо це юрособа-нерезидент інвестор і не зареєстрована у контролюючих органах, вимогу щодо повідомлення на них не поширють.

Якщо юрособа-нерезидент вказує вид діяльності не пов’язаний із інвестування, банк відкриває рахунок за умови наявності копії документа про взяття такої особи на облік у контролюючому органі. Тоді банк зобов'язаний повідомити відповідний контролюючий орган про відкриття рахунку даної особи.

Також НБУ зауважив: працівник банку не може засвідчити довіреність на розпорядження рахунком ФОП або особи, яка провадить незалежну професійну діяльність.

[необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки].По материалам: [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

Не нашли ответа на свой вопрос?
Зарегистрируйтесь и задайте новый вопрос.


Ответить Новая тема
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 20.11.19, 13:21
1С Предприятие 8.3, 1С Предприятие 8.2, 1С Предприятие 8.1, 1С Предприятие 8.0, 1С Предприятие 7.7, Литература 1С, Общие вопросы по администрированию 1С, Методическая поддержка 1С - всё в одном месте: на Украинском 1С форуме!