Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: О3 на інший субрахунок
Украинский 1С форум: всё про 1С 8.3, 1С 8.2, 1С 8.1, 1С 8.0, 1С 7.7 > Пользователю 1С 8.3, 8.2, 8.1, 8.0 > 1С Управление Торговым Предприятием 8
Xmdrug
Конфигурация 1С:Підприємство 8.3 (8.3.9.2309), Управление торговым предприятием для Украины", редакция 1.2. (1.2.41.1)
Оз - автомобіль, був переданий на армію. В обліку на 105 рахунку. Як правильно його перенести на субрахунок 105/1???
andreydv87
Xmdrug @ Сегодня, 12:47 необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки ,
Посмотрите документ передача ОЗ или подготовка к передаче\продаже (как-то так), может подойдет.
Xmdrug
Цитата(andreydv87 @ 09.12.22, 14:37) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
Посмотрите документ передача ОЗ или подготовка к передаче\продаже (как-то так), может подойдет.

Не виходить. Треба якось по іншому.
denis84
Xmdrug @ Сегодня, 15:22 необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки ,
Ну ручной операцией можно. Но это только по счетам, а вот по регистрам надо другим документом типа корректировка регистров. Другого ничего не нашел в утп. Надо читать литературу.
Moloko
Створювати субрахунки до рахунків, по яких вже існують рухи - це груба і неприпустима помилка
awp
Цитата(Moloko @ 09.12.22, 21:21) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
Створювати субрахунки до рахунків, по яких вже існують рухи - це груба і неприпустима помилка

С чого це? Мы в 1С можемо робити що завгодно!
andreydv87
Цитата(awp @ 10.12.22, 10:54) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
Цитата(Moloko @ 09.12.22, 21:21)
Створювати субрахунки до рахунків, по яких вже існують рухи - це груба і неприпустима помилка
С чого це? Мы в 1С можемо робити що завгодно!

Это да, но какими усилиями.
В 1с 7.7 все делалили субсчета, в 1с 8 проще и более правильно делать разделение по субконто.
Xmdrug
То як мені правильно зробити. Як добавити субрахунок??? Потім роблю ручну операцію і коректіроку???
Xmdrug
Нікому не доводилось таке робити?
Vofka
Та багато хто таке робив. Просто в деяких випадках буває таке, що рахунок прописаний прямо в коді або колись потім такий рахунок, що ви добавили, з'являється на рівні типової конфігурації. Навіщо вам саме субрахунок, вам точно не підійде варіант, щоб виділити це на якомусь субконто? Які субрахунки повинні з'явитись: 105/1 і 105/2?
Xmdrug
105/1
Vofka
Тобто був рахунок 105, а ви хочете, щоб став 105/1? Я й досі не зрозумів навіщо це, але якщо вам сильно кортить, то створіть рахунок 105/1, перенесіть на нього всі залишки зі 105 рахунку і використовуйте далі його. Спочатку краще все зробити на копії та перевірити максимальну кількість сценаріїв роботи з ним, включаючь нарахування амортизації, закриття місяця і т.п.

Можливо, десь окрім бухгалтерського обліку також існують залишки по 105 рахунку (в якихось інших регістрах), але я не підкажу де саме (не знаю).
Xmdrug
Ні, ні.
Мені потрібно перенести тільки один Оз - автомобіль, який був переданий на армію. В обліку на 105 рахунку. Як правильно його перенести на субрахунок 105/1???
Vofka
Xmdrug, я не впевнений чи можливо технічно (чи дозволить платформа/конфігурація) вести облік по групі рахунків (105 рахунок стане групою, якщо в нього з'явиться субрахунок), але якщо так, то цього б я точно не робив.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.