Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: При відкритті конструктора рухів немає жодних рухів по регістру
Украинский 1С форум: всё про 1С 8.3, 1С 8.2, 1С 8.1, 1С 8.0, 1С 7.7 > Программисту > Программирование в 1С Предприятие 8.3
Vadim67567567
Підкажіть пож-та, що не так роблю..? Що при відкритті конструктора всі мої рухи по регістрах, їх там немає, жодного.
У мене мої рухи всередині коментарів конструктора.. У мене затираються.. у відео руху між коментарями, рухи які були раніше створені на місці.. не зникають
Підкажіть пож-та, помилка? у чому моя не уважність.

необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки

необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
Vofka
Мне лично ничего не понятно ни по названию тему, ни по содержанию, ни даже по видео.

Тему переименовал, правда не уверен, что правильно. Называйте тему в следующий раз нормально, иначе она поедет в корзину.
Vadim67567567
Vofka @ Сегодня, 9:55 необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки ,

Не відображаються рухи у конструкторі.. така назва коректна?
на відео видно що після створення нового руху у конструкторі, попередні зникають..

Ви так образились на українську мову в синтаксисі? (попередній мій пост на цьому форумі)..

Якщо ні, тоді дивно, що вам нічого не зрозуміло. назва згоден - конткретики мало.

При відкритті конструктора рухів немає жодних рухів по регістру - питань не має, дякую
Vofka
Цитата(Vadim67567567 @ 25.07.22, 11:47) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
Ви так образились на українську мову в синтаксисі? (попередній мій пост на цьому форумі)..

Я ні на кого не обажався, тимпаче на українську мову. Мене просто дуже "дивують" подібні "патріотичні" підходи. Якщо ви не зрозуміли про що я намагався там сказати, то я намагався сказати, що ваше "додавання української мови в синтаксис" - це лицемірство на мій погляд. Адже ви користуєтесь російським продуктом (тому що він вам гроші приносить), але вмикаєте псевдопатріотизм на тему української мови в ньому. Я вважаю це дивим. Для мене це виглядає так, що давайте надамо путіну інше прізвище, росію перейменуймо і одразу інше життя почнеться.
Vadim67567567
Vofka @ Сегодня, 10:02 необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки ,

Це ваша думка, і тільки ваша, автомат - не будемо казати який теж зроблений не в Україні, але як бачите - робить користь. Я про патріотизм нічого не казав, а про переведення мови синтаксису на українську.

Vadim67567567 @ Сегодня, 11:06 необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки ,

BAF, цим вам не подобається, чудовий замінник - 1С, ця тема повинна бути в топіку..) На мою думку.
andr_andrey
Цитата(Vadim67567567 @ 26.07.22, 11:18) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
BAF, цим вам не подобається, чудовий замінник - 1С, ця тема повинна бути в топіку..) На мою думку.

BAF це і є Платформа 1C. "Якщо воно виглядає, як качка, плаває, як качка, і крякає, як качка, то це, імовірно, і є качка."
Викидати гроші під час війни на те, що не несе ніякої користі - так собі ідея.
Vofka
Цитата(Vadim67567567 @ 26.07.22, 11:18) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
BAF, цим вам не подобається, чудовий замінник - 1С

faceoff.gif
Вам не здається підозрілим, що окрім логотипу на заставці, BAF нічим не відрізняється від 1С? Або може те, що ті самі конфігурації працюють так само в "обох" платформах?
AnryMc
Ну я например не знаю альтернативы данному программному продукту с таким же функционалом и ценовым диапазоном...

Или очень специализированные (практически без возможности подстройки / доработки / изменения) или + 00 (два нуля) как минимум к цене и год-три внедрения и постоянные платежи для возможности поддержки изменений (законодательных), да и стоимость доработки как минимум * 2-3 (умножить на 2 - 3) , и вместо 1-2 часов - неделя - две...


Цитата(Vadim67567567 @ 26.07.22, 11:18) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
BAF, цим вам не подобається, чудовий замінник - 1С


Как и 1С -BAF в санкционном списке...
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.