Реквізити депозитного рахунку ДПСУ для сплати авансових платежів (передоплати), що вносяться підприємствами до/або під час митного оформлення у форматі IBAN доведені до ДПСУ 10.10.2019.
Реквізити змінених рахунків в системі електронного адміністрування ПДВ, в системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового рахунків будуть доведені до ДПСУ 11.10.2019.
Враховуючи те, що депозитний рахунок для сплати авансових платежів (передоплати), що вносяться підприємствами до/або під час митного оформлення відкрито на ім’я ДФСУ та те, що відповідно до Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 №569 та Порядку електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.04.2019 №408, реквізити рахунків в системі електронного адміністрування ПДВ і в системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового, а також роз’яснення щодо роботи з ними платникам надає ДПСУ, для отримання реквізитів зазначених рахунків Держказначейство пропонує звернутися до відповідних органів ДПСУ.
Зазначимо, що на момент підготовки даного матеріалу, в облікових даних платників податків Електронного кабінету, рахунки у стандарті IBAN не оприлюднено.
По материалам: необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки