необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки

За правилами, встановленими у підпункті 4 пункту 34 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України, розмір податкового кредиту платника ПДВ за липень 2015 року збільшується, зокрема, на суму від’ємного значення, що зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного періоду. Це значення переноситься до рядка 20.1 декларації за липень з рядка 24 декларації за червень.

Оскільки платником у декларації з ПДВ за червень 2015 року не було заповнено значення рядка 24 «Сума від’ємного значення, що зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду», йому автоматично до 31.07.2015 не збільшено на рівні ДФС суму ПДВ, на яку він має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних.

При цьому значення рядка 24, зазначене платником в поданому до податкового органу уточнюючому розрахунку з ПДВ у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок, підприємство має право перенести до рядка 20.1 декларації наступного звітного періоду.



По материалам: необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки