Щоправда, заступник міністра фінансів Олена Макеєва відзначила, що прийшла на зустріч лише для того, щоб послухати інших учасників – кінцеве бачення Мінфіну з того чи іншого питання означуватиме міністр фінансів Н. Яресько.
Принаймні, про це необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки координатор громадської ініціативи «Нова країна» Тарас Козак. За його словами, в контексті спрощеної системи оподаткування учасники робочої групи зійшлися на такій моделі.
«Спрощенка» (1-4 групи) залишається в такому ж вигляді, як і в 2015-му році, за 3-ма виключеннями:
1) в 3-й групі максимальний обсяг зменшується до 5-ти млн грн;
2) будуть запроваджені запобіжники для унеможливлення використання ФОП для виплати зарплатні у компаніях на загальній системі;
3) у 4-й групі погодили пропозиції Ніни Южаніної про введення обмежень на максимальний обсяг доходу (до 100 млн грн на рік) та на площу земель (до 3 тис га).
Крім того, починаючи з 2017 (2018) року буде введено додатково спеціальний спрощений режим для невеликих компаній на загальній системі оподаткування. Деталі будуть обговорюватися згодом.
По материалам: необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки