Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Звіт по залишках
Украинский 1С форум: всё про 1С 8.3, 1С 8.2, 1С 8.1, 1С 8.0, 1С 7.7 > Программисту > Программирование в 1С Предприятие 8.2 > Программирование обычных форм 1С 8.2 и не интерфейсной логики
azeml
Я початківець і почав копатися зразу в 8.2 зараз більш менш розібрався но остання проблема з регістрами , а оснобливо Накопичення.А саме головне мені потрібно розібратися з залишками .До прикладу є основний склад прийшло туди 100 ручок звітки я це можу побачити крім документу. Був варіант брати поступления - реализация але якщо в мене 3 тис накладних в день то 1с-ка загнеться . Чекаю розумних порад .Заздалегіть дякую.!


 ! 

Правила, п. 5
 
Zaval
А звіти(отчеты) в конфігурації є?
azeml
Звіти є але маленька проблема в мене упр учет.А з ним як працювати незнаю .
Petre
Цитата(azeml @ 06.03.14, 10:42) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
Звіти є але маленька проблема в мене упр учет.

Як одне пов'язяне з іншим?
azeml
Цитата(Petre @ 06.03.14, 11:19) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
Як одне пов'язяне з іншим?

Мені потрібно вирати в табличну частину своєї форми!
Як це зробити?
Petre
Вибірка даних відбувається за допомогою запиту.
logist
azeml, або ви починаєте писати без помилок та зрозуміло, детально описуючи проблему, або я закрою цю тему.
azeml
Проблема в наступному:
Є таблична частина в ній є колонка номенклатура. Потрібно при виборі пеної номенклатури в іншу колону вписувалося скільки залишилося на складі цієї номенклатури?Як це зробити ?


 ! 

Правила, п.3. Питання для розділу програмування.
 
Fabri
azeml, шукайте звіт - Ведомость по товарам на складах, там всі залишки і побачите. Можна ще в настройках цього звіту додати Группировку - Документ движения (регистратор), тоді побачите коли, в якій кількості і яким документом товар приходив, продавався.

Цитата(azeml @ 06.03.14, 11:52) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
Проблема в наступному:
Є таблична частина в ній є колонка номенклатура. Потрібно при виборі пеної номенклатури в іншу колону вписувалося скільки залишилося на складі цієї номенклатури?Як це зробити ?


Читайте книгу необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
Petre
Цитата(azeml @ 06.03.14, 11:52) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
Є таблична частина в ній є колонка номенклатура. Потрібно при виборі пеної номенклатури в іншу колону вписувалося скільки залишилося на складі цієї номенклатури?Як це зробити ?

При виконанні певних дій відбуваються т. з. "події", наприклад "ПриИзменении" певного елемента. Цій події присвоюється обробник, у якому формується запит до відповідних даних, ці дані обробляються і, наприклад, присвоюються іншим елементам.
Vofka
необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки

Цитата(logist @ 06.03.14, 11:41) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
або я закрою цю тему

Напомнило анек smile.gif :
Мужик приехал во Львов, наслушался, мол бандеровцы, все дела, русский язык как услышат - убьют. А не знает где находится остановка, думает: "Так, вон 2 дядьки стоят, надо подойти и по украински спросить где тут остановка".
- Хлопци, доброго дня. Не пидкажэтэ дэ тут у вас останивка?
- Зупинка там, а ти, москалику, вже приїхав.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.