Крім того, за статистикою Міндоходів, на розгляді також перебувають 68 тис. справ минулих років. Загальна сума за цими позовами складає 134,8 млрд. гривень.
З усіх категорій справ, розглянутих у 2013 році, на користь органів Міндоходів вирішено майже 22 тис., загальна сума яких – 15,7 млрд. гривень.
Платники податків виграли майже 4 тис. справ загальною сумою близько 6 млрд. гривень.
Щодо митних спорів, то за статистикою Міністерства, за чотири місяці 2013 року було відкрито провадження у 695 справах про оскарження рішень, прийнятих у зв’язку із здійсненням митної справи.
Із загальної кількості справ, питома вага справ про оскарження рішень про визначення митної вартості складає 33% (у 2012 році - 29%), про оскарження податкових повідомлень-рішень – 21% (у 2012 році - 27%), про оскарження класифікаційних рішень – 8% (у 2012 році - 9%), інші справи з питань митного контролю та оформлення – 38% (у 2012 році - 35%).
Результативність правової роботи аналітики Міністерства пов’язують з новими підходами у роботі та високим рівнем юридичного супроводження справ, що дозволяє доводити до суду лише ті спори, за якими не досягнуто компромісу з платниками.
По материалам: необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки