Штрафні санкції за порушення порядку проведення розрахунків із застосуванням РРО до суб’єкта господарювання застосовуються відповідно до статей 17-24 Закону. Норми з регулювання обігу готівки визначені Указом Президента України від 12.06.1995 № 436/95 «Про застосування штрафних санкцій за порушення норм з регулювання обігу готівки».
Зокрема, передбачена відповідальність за порушення у сфері готівкового обігу:
- проведення розрахункових операцій без використання РРО або розрахункових книжок:
- вчинене вперше - 1 гривня;
- за кожне наступне вчинене порушення - 100 відсотків вартості проданих з порушеннями товарів (послуг);
- контрольна стрічка не надрукована або не створена в електронній формі на РРО тощо:
- десять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (за кожний випадок);
- несвоєчасне подання (неподання) звітності з РРО до органу ДФС за місцем реєстрації РРО:
- десять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (за кожний випадок);
- реалізація товарів, не облікованих у встановленому порядку:
- подвійна вартість товарів, які не обліковані за місцем реалізації та зберігання, за цінами реалізації, але не менше десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
- неоприбуткування (неповне та/або несвоєчасне) у касах готівки:
- п'ятикратний розмір неоприбуткованої у касах готівки.
Шановні підприємці! Поважайте законні правила підприємницької діяльності аби уникнути значних штрафних санкцій. Дбайте про порядок і порядність під час ведення бізнесу!
По материалам: необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки