Автор: Тарас Шарий
ДФС справедливо зазначила, що для фізичної особи - підприємця незалежно від системи оподаткування виплачені проценти не включаються до оподатковуваного доходу, отриманого від господарської діяльності. Утримання ПДФО з процентів проводять податкові агенти (банки, кредитні спілки). Вони ж інформацію про процентні доходи розкривають у формі N 1ДФ загальною сумою, без персоніфікації отримувачів.
Зверніть увагу! Оскільки нову форму звіту N 1ДФ ще не затверджено, то у листі N 6390/7/99-99-17-02-01-17 від 06.10.2014 р. ДФС роз’яснила особливості звітування з ПДФО за ІІІ квартал 2014 року.
---------------------
Лист Державної фіскальної служби України N необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки від 09.09.2014 р.
Відтворення матеріалу у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
По материалам: необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки