Заказы на доработку 1С (сервис удаленной работы)

Хранилище

База знаний
Неназначенных незавершенных заказов: 2, свеженьких 1
Бесплатные отчеты, обработки, конфигурации, внешние компоненты для 1С Статьи, описание работы, методики по работе с 1С

Здравствуйте, гость ( Вход | Зарегистрироваться )

> В НБУ започатковано діяльність Ради Платіжної організації СЕП та затверджено правила цієї системи          
Володя Гройсман Подменю пользователя
сообщение 12.08.17, 23:50
Сообщение #1

Живет на форуме
***********
Группа: Пользователи
Сообщений: 14644
Спасибо сказали: 20 раз
Рейтинг: 0

У Національному банку України започатковано діяльність Ради Платіжної організації системи електронних платежів Національного банку (далі – СЕП).

Цей керівний колегіальний орган уповноважений приймати стратегічні рішення щодо організаційних, технологічних і фінансових умов побудови, функціонування та розвитку СЕП.

Діяльність Ради Платіжної організації СЕП регламентовано Положенням про Раду Платіжної організації СЕП, затвердженим рішенням Правління Національного банку від 31.01.2017 р. № 60-рш.

Головою Ради є заступник Голови Національного банку України, до повноважень якого належить організація роботи з регулювання діяльності платіжних систем та безготівкових розрахунків. Наразі це – виконуючий обов’язки Голови Національного банку Яків Смолій.

Створення окремого органу для виконання Національним банком функції Платіжної організації СЕП було однією з рекомендацій щодо приведення її діяльності у відповідність до вимог Принципу 2 "Управління платіжною організацією" Принципів для інфраструктур фінансового ринку1 за результатами комплексного оцінювання СЕП, здійсненого Національним банком у 2015 році.

Цей принцип встановлює критерії щодо необхідності визначення цілей та завдань діяльності платіжної системи, наявності чіткої та прозорої системи управління в платіжній організації, документування процедур прийняття рішень, визначення прав, обов’язків та відповідальності її керівних органів та інше.

Також для приведення діяльності СЕП у відповідність до Принципу 2 було рекомендовано розробити правила СЕП.

Тож Рада Платіжної організації СЕП на своєму першому засіданні серед інших питань розглянула та затвердила Правила цієї системи.

[необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки] визначають ключові питання щодо умов участі, порядку вступу та виходу із системи, порядок здійснення розрахунків у СЕП, управління ризиками у СЕП тощо та складаються з комплексу нормативно-правових актів та технологічної документації щодо її функціонування.

Ці правила є обов’язковими для виконання всіма учасниками СЕП.

1прийнятих Комітетом з платіжних і розрахункових систем Банку міжнародних розрахунків та Технічним комітетом Міжнародної організації комісій з цінних паперівПо материалам: [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

Не нашли ответа на свой вопрос?
Зарегистрируйтесь и задайте новый вопрос.


Ответить Новая тема
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 18.07.18, 16:48
1С Предприятие 8.3, 1С Предприятие 8.2, 1С Предприятие 8.1, 1С Предприятие 8.0, 1С Предприятие 7.7, Литература 1С, Общие вопросы по администрированию 1С, Методическая поддержка 1С - всё в одном месте: на Украинском 1С форуме!

Курсы валют: доллар США к гривне Курсы валют: евро к гривне Курсы валют: российский рубль к гривне