Заказы на доработку 1С (сервис удаленной работы)

Хранилище

База знаний
Бесплатные отчеты, обработки, конфигурации, внешние компоненты для 1С Статьи, описание работы, методики по работе с 1С

Здравствуйте, гость ( Вход | Зарегистрироваться )



> Пропонується обмежити максимальний розмір заробітної плати          
Володя Гройсман Подменю пользователя
сообщение 18.10.17, 23:50
Сообщение #1

Живет на форуме
***********
Группа: Пользователи
Сообщений: 20863
Спасибо сказали: 27 раз
Рейтинг: 0

До Верховної Ради внесено проект Закону [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки] про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо обмеження максимальної заробітної плати).

Автор законопроекту так обґрунтовує необхідності прийняття цього документу:

Станом на кінець 2016 – початок 2017 року, в Україні налічується 3500 державних підприємств, установ, організацій, що входять до сфери управління міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

Через те, що у законодавстві нашої держави відсутня межа встановлення максимальної заробітної плати, склалась ситуація при якій одна категорія людей, а це переважна більшість, отримує мінімальну заробітну плату, або середню, а інша – у 400 разів більшу.

Так, керівники деяких державних підприємств ("Укргазвидобування", "Укрзалізниці", «Укрнафта» та інші) та їхні заступники, крім великого окладу, щомісяця отримують: премії та надбавки за роботу з державною таємницею, за науковий ступінь, за стаж наукової діяльності, щорічну матеріальну винагороду за ефективне управління майном тощо. Разом із надбавками, преміями посадовці отримують від 100 до 400 мінімальних заробітних плат. В жодній європейській державі немає такої різниці в оплаті праці.

Для прикладу, у 2017 році, кнесет Ізраїлю прийняв закон, який обмежує заробітні плати високопоставлених співробітників банків і страхових компаній. Згідно з прийнятими поправками, зарплата топ-менеджера ізраїльської фінансової установи тепер не може перевищувати 658 тисяч доларів на рік, або перевищувати зарплату самого низькооплачуваного співробітника більш ніж в 35 разів. При прийнятті цього закону, кнесет спирався не на економічний, а на моральний аспект та тим самим намагався зблизити населення шляхом зменшення матеріальної прірви між службовцями.

Наразі, в Україні відсутній контроль за справедливим розподілом доходів, проте одним із обов’язків держави є регулювання рівня заробітної плати, а також зміцнення рівня життя населення, в цілому, а не вузького кола осіб.

Законопроектом пропонується обмежити максимальний розмір заробітної плати, із урахуванням усіх надбавок, доплат, премій і винагород, для державних підприємств, установ, організацій; державних холдингових компаній; державних акціонерних товариств та акціонерних товариств, у статутних капіталах яких є корпоративні права держави, частка яких складає не менше 51 відсотка; а також державних службовців та встановити, що максимальний розмір заробітної плати не може перевищувати 60 мінімальних заробітних плат.

  • [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]
  • [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]
  • [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]
  • [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]


По материалам: [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

Не нашли ответа на свой вопрос?
Зарегистрируйтесь и задайте новый вопрос.


Ответить Новая тема
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 28.03.24, 16:45
1С Предприятие 8.3, 1С Предприятие 8.2, 1С Предприятие 8.1, 1С Предприятие 8.0, 1С Предприятие 7.7, Литература 1С, Общие вопросы по администрированию 1С, Методическая поддержка 1С - всё в одном месте: на Украинском 1С форуме!