Заказы на доработку 1С (сервис удаленной работы)

Хранилище

База знаний
Неназначенных незавершенных заказов: 6
Бесплатные отчеты, обработки, конфигурации, внешние компоненты для 1С Статьи, описание работы, методики по работе с 1С

Здравствуйте, гость ( Вход | Зарегистрироваться )

> Придбання квартири в забудовника: чи нараховувати ПДВ          
Володя Гройсман Подменю пользователя
сообщение 18.06.17, 23:50
Сообщение #1

Живет на форуме
***********
Группа: Пользователи
Сообщений: 13870
Спасибо сказали: 20 раз
Рейтинг: 0

Операції з постачання житла (об’єктів житлового фонду), крім їх першого постачання, звільняються від обкладення ПДВ (п.п. 197.1.14 ПКУ).

Своєю чергою, перше постачання житла (об’єкта житлового фонду) означає:

  • перше передання готового новозбудованого житла (об’єкта житлового фонду) у власність покупця або постачання послуг (включаючи вартість придбаних за рахунок виконавця матеріалів) зі спорудження такого житла за рахунок замовника;
  • перший продаж реконструйованого чи капітально відремонтованого житла (об’єкта житлового фонду) покупцю, який є особою іншою, ніж власник такого об’єкта на момент виведення його з експлуатації (використання) у зв’язку з такою реконструкцією чи капітальним ремонтом, або постачання послуг (включаючи вартість придбаних за рахунок виконавця матеріалів) на таку реконструкцію чи капітальний ремонт за рахунок замовника.
Приміром, підприємство планує укласти договір купівлі-продажу майнових прав на нерухоме майно (квартири) у житловому будинку, будівництво якого не завершене, із забудовником.

Після прийняття квартири в експлуатацію забудовник (продавець) зобов’язується передати підприємству-покупцю готовий об’єкт інвестування (нерухомість, квартиру) за відповідним актом приймання-передачі.

Майнові права підприємства-покупця після прийняття об’єкта інвестування в експлуатацію реалізуються шляхом набуття права власності на об’єкт інвестування, оформлення та реєстрації платником податків — покупцем відповідних правовстановлюючих документів на цей об’єкт.

Отже, у цьому випадку операція з реалізації майнових прав на нерухоме майно (квартири) для продавця (забудовника) з метою обкладення ПДВ є операцією з першого постачання житла, яка обкладається ПДВ у загальновстановленому порядку за ставкою 20%.

Таким чином, оскільки відповідно до п.п. 197.1.14 ПКУ операції з постачання майнових прав на нерухоме майно (квартири) для продавця (забудовника) з метою обкладення ПДВ є операцією з першого постачання житла, яка обкладається ПДВ у загальновстановленому порядку за ставкою 20%, то операції з подальшого постачання майнових прав на таке нерухоме майно (квартири) звільняються від обкладення ПДВ згідно з п.п. 197.1.14 ПКУ.

Це роз’яснення надано ДФСУ в індивідуальній податковій консультації [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки].По материалам: [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

Не нашли ответа на свой вопрос?
Зарегистрируйтесь и задайте новый вопрос.


Ответить Новая тема
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 20.05.18, 15:55
1С Предприятие 8.3, 1С Предприятие 8.2, 1С Предприятие 8.1, 1С Предприятие 8.0, 1С Предприятие 7.7, Литература 1С, Общие вопросы по администрированию 1С, Методическая поддержка 1С - всё в одном месте: на Украинском 1С форуме!

Курсы валют: доллар США к гривне Курсы валют: евро к гривне Курсы валют: российский рубль к гривне