Заказы на доработку 1С (сервис удаленной работы)

Хранилище

База знаний
Неназначенных незавершенных заказов: 8, свеженьких 2
Бесплатные отчеты, обработки, конфигурации, внешние компоненты для 1С Статьи, описание работы, методики по работе с 1С

Здравствуйте, гость ( Вход | Зарегистрироваться )

> Нормативная база: Письма: Письма ГФСУ: Про порядок оподаткування ПДВ (лист ДФС від 06.08.2018 р. № 3430/6/99-99-15-03-02-15/ІПК)          
Володя Гройсман Подменю пользователя
сообщение 10.08.18, 15:50
Сообщение #1

Живет на форуме
***********
Группа: Пользователи
Сообщений: 18457
Спасибо сказали: 22 раз
Рейтинг: 0

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 06.08.2018 р. № 3430/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Про порядок оподаткування ПДВ

Державна фіскальна служба України розглянула звернення щодо порядку оподаткування ПДВ операцій з постачання послуг із оренди нежитлових приміщень та, керуючись [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки] (далі - ПКУ), повідомляє.

Правові та організаційні засади діяльності ОСББ регулюються нормами [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки] (далі - Закон N 2866).

Відповідно до [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки] під поняттям ОСББ розуміється юридична особа, створена власниками квартир та/або нежитлових приміщень багатоквартирного будинку для сприяння використанню їхнього власного майна та управління, утримання і використання спільного майна.

При цьому ОСББ створюється як непідприємницьке товариство для здійснення функцій, визначених [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]. Господарче забезпечення діяльності ОСББ може здійснюватися власними силами ОСББ (шляхом самозабезпечення) або шляхом залучення на договірних засадах суб'єктів господарювання ([необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]).

Згідно зі [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки] ОСББ має право здавати в оренду допоміжні приміщення та інше спільне майно багатоквартирного будинку.

Відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, регулюються нормами [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки] ([необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]).

Правові основи оподаткування ПДВ встановлено [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки] та [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки].

Згідно з нормами чинного законодавства платники податку зобов'язані самостійно декларувати свої податкові зобов'язання та визначати сутність і відповідність здійснюваних ними операцій тим, які перераховані [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки].

При цьому [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки] визначено, що для цілей оподаткування платники податків зобов'язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов'язаних з визначенням об'єктів оподаткування та/або податкових зобов'язань, на підставі первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов'язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством.

Платникам податків забороняється формування показників податкової звітності, [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки] на підставі даних, не підтверджених документами, що визначені абзацом першим [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки].

Згідно з [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки] і [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки] об'єктом оподаткування ПДВ є операції платників податку з постачання товарів/послуг, місце постачання яких відповідно до [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки] розташоване на митній території України.

Під постачанням послуг розуміється будь-яка операція, що не є постачанням товарів, чи інша операція з передачі права на об'єкти права інтелектуальної власності та інші нематеріальні активи чи надання інших майнових прав стосовно таких об'єктів права інтелектуальної власності, а також надання послуг, що споживаються в процесі вчинення певної дії або провадження певної діяльності ([необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]). При цьому продаж результатів робіт (послуг) - це будь-які операції господарського, цивільно-правового характеру з виконання робіт, надання послуг, надання права на користування або розпоряджання товарами, у тому числі нематеріальними активами та іншими об'єктами власності, що не є товарами, за умови компенсації їх вартості, а також операції з безоплатного надання результатів робіт (послуг) ([необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]).

Правила формування податкових зобов'язань з ПДВ та складання і реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - ЄРПН) регулюються [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки] та [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]. [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки] та [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки] затверджено наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 N 1307, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 26.01.2016 за N 137/28267.

Згідно з [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки] і [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки] при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг на дату виникнення податкових зобов'язань платник податку - продавець товарів/послуг зобов'язаний в установлені терміни скласти [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки], зареєструвати її в ЄРПН та надати покупцю за його вимогою.

[необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки] визначено, що датою виникнення податкових зобов'язань з постачання товарів/послуг вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше:

дата зарахування коштів від покупця/замовника на банківський рахунок платника податку як оплата товарів/послуг, що підлягають постачанню, а в разі постачання товарів/послуг за готівку - дата оприбуткування коштів у касі платника податку, а в разі відсутності такої - дата інкасації готівки у банківській установі, що обслуговує платника податку;

дата відвантаження товарів, а в разі експорту товарів - дата оформлення митної декларації, що засвідчує факт перетинання митного кордону України, оформлена відповідно до вимог митного законодавства, а для послуг - дата оформлення документа, що засвідчує факт постачання послуг платником податку.

Правила подання податкової звітності з ПДВ до контролюючих органів регулюються [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки], [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]. [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки] та [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки] затверджено наказом Міністерства фінансів України від 28.01.2016 N 21, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 29.01.2016 за N 159/28289 (далі - Порядок N 21).

Відповідно до [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки] і [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки] [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки] подається платником податку за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному місяцю, протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця. Сума податкового зобов'язання, зазначена платником податку в поданій ним [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки], підлягає сплаті протягом 10 календарних; днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки] для подання податкової декларації з ПДВ.

Враховуючи викладене, операції з постачання ОСББ (платником ПДВ) послуг із оренди допоміжних приміщень та іншого спільного майна багатоквартирного будинку оподатковуються ПДВ у загальновстановленому порядку за ставкою 20 відсотків. При цьому за такою операцією ОСББ (платник ПДВ) зобов'язане:

визначити податкові зобов'язання з ПДВ за правилом "першої події" відповідно до [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки] та скласти і зареєструвати в ЄРПН [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки];

задекларувати податкові зобов'язання з ПДВ у [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки] та подати її до контролюючого органу в установлені [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки] терміни;

сплатити податкові зобов'язання з ПДВ за [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки] до Державного бюджету України в установлені [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки] терміни.

Індивідуальна податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, якому надано таку консультацію ([необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]).

Щодо визначення правомірності умов і предмету, вказаних у цивільно-правовому договорі, укладеному між суб'єктами господарювання, то порушене питання не відноситься до компетенції ДФС.

По материалам: [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

Не нашли ответа на свой вопрос?
Зарегистрируйтесь и задайте новый вопрос.


Ответить Новая тема
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 24.03.19, 11:46
1С Предприятие 8.3, 1С Предприятие 8.2, 1С Предприятие 8.1, 1С Предприятие 8.0, 1С Предприятие 7.7, Литература 1С, Общие вопросы по администрированию 1С, Методическая поддержка 1С - всё в одном месте: на Украинском 1С форуме!

Курсы валют: доллар США к гривне Курсы валют: евро к гривне Курсы валют: российский рубль к гривне