Заказы на доработку 1С (сервис удаленной работы)

Хранилище

База знаний
Неназначенных незавершенных заказов: 4
Бесплатные отчеты, обработки, конфигурации, внешние компоненты для 1С Статьи, описание работы, методики по работе с 1С

Здравствуйте, гость ( Вход | Зарегистрироваться )

> Нормативная база: Письма: Минфин: Щодо складу проміжної фінансової звітності підприємств, які застосовують міжнародні стандарти фінансової звітності (лист Мінфіну від 23.08.2018 р. № 35210-07-10/22399)          
Володя Гройсман Подменю пользователя
сообщение 14.09.18, 10:50
Сообщение #1

Живет на форуме
***********
Группа: Пользователи
Сообщений: 18894
Спасибо сказали: 24 раз
Рейтинг: 0

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 23.08.2018 р. № 35210-07-10/22399

Міністерство фінансів України на запити щодо складу проміжної фінансової звітності підприємств, які застосовують міжнародні стандарти фінансової звітності (далі - МСФЗ),в межах компетенції повідомляє.

Відповідно до статті 121 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні"(далі - Закон) підприємства, що становлять суспільний інтерес, публічні акціонерні товариства, підприємства, які здійснюють діяльність з видобутку корисних копалин загальнодержавного значення, а також підприємства, які провадять господарську діяльність за видами, перелік яких визначається Кабінетом Міністрів України, складають фінансову звітність та консолідовану фінансову звітність за МСФЗ.

Згідно із Законом МСФЗ - це прийняті Радою з міжнародних стандартів бухгалтерського обліку документи, якими визначено порядок складання фінансової звітності.

Для складання фінансової звітності застосовуються МСФЗ, викладені державною мовою та офіційно оприлюднені на веб-сайті Міністерства фінансів України.

Якщо підприємство застосовує МСФЗ, таке підприємство має дотримуватись їх вимог, зокрема вимог Міжнародного стандарту бухгалтерського обліку 34 "Проміжна фінансова звітність", яким передбачено, що "проміжна фінансова звітність - це фінансовий звіт, що складається або з повного комплекту фінансової звітності (визначеного в МСБО 1 "Подання фінансової звітності"), або з комплекту стислої фінансової звітності (визначеної у цьому Стандарті) за проміжний період".

Директор Департаменту
прогнозування доходів бюджету
та методології бухгалтерського обліку

Ю. РоманюкПо материалам: [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

Не нашли ответа на свой вопрос?
Зарегистрируйтесь и задайте новый вопрос.


Ответить Новая тема
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 21.04.19, 12:52
1С Предприятие 8.3, 1С Предприятие 8.2, 1С Предприятие 8.1, 1С Предприятие 8.0, 1С Предприятие 7.7, Литература 1С, Общие вопросы по администрированию 1С, Методическая поддержка 1С - всё в одном месте: на Украинском 1С форуме!

Курсы валют: доллар США к гривне Курсы валют: евро к гривне Курсы валют: российский рубль к гривне